Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentek volna dolgozni a...

Elmentek volna dolgozni a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám ez igaz, de jövő héten már vélhetően mehetek dolgozni. Egy építkezési vállalkozó napi 600/700 Ft órabért kínált. 7-17-ig. Ennyiért nem mentem el dolgozni, mert korábban dolgoztam már ács-nak napi tizenkét ezer forintért. Ráadásul még az utazást is nekem kellett volna állni. Én úgy vélem van egy határ, építőiparban azért tízezer alatt nem megyek el senkinek, mert ez nem fűnyírás! Veszélyes, nehéz elemek, magasság, aki volt már tudja miről beszélek! Csak ezt egy ismerős ajánlotta segítő szándékkal, de akkor is azért nehogy már 6-7 ezer forintért robotoljak tíz órákat, utána meg még tekerjek le 5km holt fáradtan.

#Munka, építkezés
2020. jún. 26. 15:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha eltartanak, akkor nincs problémád. De ha nem akkor ez a pénz is több a semminél és semmi nem kell hogy visszatartson, ha jön egy jobb lehetőség. Ha az embernek lakása, hitele, családja van, akkor átmenetileg bármi jobb, mint felélni a tartalékokat.
2020. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!