Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogyan gondolják mégis a...

Ezt hogyan gondolják mégis a munkáltatók?

Figyelt kérdés

Kiírja az állásajánlatot. Felhívom, hallom a vonal hangon, hogy felvette, de ba.szik beleoszólni, tartja és vár (normális ember beleszól, hogy Halló, tessék, Jónapot, kisspista vagyok, b+az anyád, vagy valami..) ezek hallgatnak, mint xar a fűben. Oké, akkor kezdem én mert az ipse néma, vagy fogyatékos. Jónapot kívánok, xy vagyok, bla,bla,bla...Na, erre kiderül, hogy van hangja, de bemutatkozni továbbra sem tud.

Nos, ez már nem az első ilyen méltóságos, tekintélyes félkegyelmű munkáltató, aki ezt eljátssza.

Tudom, hogy nem várhatok el magas röptű értelmet tőlük, de a köszönés, bemutatkozás miért olyan nehéz, vagy netán rangon aluli?


2020. jún. 26. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Mert rajtad kívül egy vállalkozónak, munkaadónak ezer más gondja van. Napi gondok, termelés, az emberei, stb. Szerinted valaki ott ül a telefon mellett és azon izgul, hogy TE vajon felhívod-e? Kicsit sokat gondolsz magadról, add alább, mert ezzel nem sok barátot szerzel, munkáltatót meg főleg nem. Senkinek nem kell egy "majd én megmondom a tutit" hozzáállású alkalmazott.

Jellemző hozzáállás, hogy a munkaadó csak félkegyelmű lehet. Persze aki elvezet egy 10-20-50 fős vállakozást, az félkegyelmű, de Te, aki még munkát sem tudsz szerezni, te viszont nagyon szuper vagy. Nem akarsz ezen inkább elgondolkozni?

2020. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ismét egy egyértelműen provokatív kérdés.

Nem a munkáltató a néma, vagy a fogyatékos, hanem az az ember, ki éppen felvette a telefont. Ugyanilyen ül egy ügyfélszolgálaton, vagy bárhol máshol is.

2020. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
ez legyen a legnagyobb bajod kérdező..
2020. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt azért ne akard már megmagyarázni, hogy nincs ideje szegénynek köszönni és kimakogni a nevét! :DD

Bezzeg fordított helyzetben menne a pampogás, hiszen elvárásuk van millió a jelentkező rabszolgajelöltek felé. Ők miért nem tartják be az illemet?

Ez nem fáradtság kérdése, magától kéne hogy jöjjön, automatikusan.

Persze, manapság ez a legkevesebb botlás tőlük, csak sokadik után már kicsi szemet szúr és fárasztó.

2020. jún. 26. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem úgy logikus, ha az köszön és mutatkozik be, aki felveszi. Különben van egy 1-2 másodperces csönd, amíg ugye nem is vagy teljesen biztos, hogy felvették, csak már nem csöng ki. De kár ezzel foglalkozni, nemtörődöm, az illemre xaró emberek mindig is voltak és lesznek is.
2020. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, utolsó, hogy fülelni kell, felvette-e a nyomorult. Hallgatózzak csak, ketyegjen a pénzem, biztos szarom. Közben ő kényelmesen tesz vesz, unottan hallgat, magyarán baromira semmibe veszi a másik felet, de mit várjunk..
2020. jún. 26. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Valszeg kinlodik a munkahelyen csak. Es nem fogja làzba hozni egy céges hivàs. Söt. Ki is huznà ha tehetné szerintem.
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, neki nem érdekes a hívásod, ő csak túl akar élni. Beszélgessél telemarketingesekkel, azok megpróbálnak lesz*pni telefonon keresztül, csak vegyél meg tőlük valami xart, ne félj.
2020. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!