Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan csomagoljam a legmegfel...

Hogyan csomagoljam a legmegfelelőbb köntösbe a vezetőségnek, hogy felmondok?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék felmondani. Belefáradtam. Az elsődleges célom az volt, hogy letöltsem a kötelező szakmában töltött éveket, mert ennek hiányában nem lehet elkezdeni a ráépüléses képzést (erről nyilván nem beszéltem a vezetőségnek).

Sajnos a munka jellege és a közösség sem olyan, amit a kötelező éveken túl egy nappal is tovább tudnék elviselni...


2020. júl. 7. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél őszinte. Szeretnéd még képezni magad, szeretnél nagyobb szakmai kihívásokkal szembesülni a munkád során, stb. Nincs ezzel semmi baj. Ne hazudj, mert sosem tudhatod honnan nyal vissza a fagyi és mikor.
2020. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az előző helyről elsősorban azért jöttem el, mert szakmailag jobb lehetőségre vágytam, és találtam is, ezzel indokoltam a felmondást is.
2020. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak mondd, hogy kaptál egy jobb lehetőséget. Ha belekérdezősködnek, hogy mitől jobb, akkor mondd, hogy fizetés, munka érdekesebb, könnyebb a bejárás. És hogy nem vagy nyitott, hogy rálicitáljanak.

Ne kritizáld őket semmiben, a munkahelyek többsége úgysem nem nyitott a dolgozók véleményére, csak azt éred el, hogy a felmondási idődet úgy kell eltöltened, hogy már nem fogják annyira se moderálni magukat veled szemben, mint addig.

2020. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd ha ismernéd az MTK-át akkor tudnad hogy indokolni sem kell h miert akarsz kilépni.🙂csak mert. Tudom rossz szajízzel sem jo eljonni de most komolyan minek ez a sok felesleges procedura plane ha utalsz is ott lenni. Nem tök mindegy ki mit gondol? Az eletben nem veletlenul tortennek dolgok így vagy úgy. Eddig jatszottak szerepet az eletedben s ne tovabb. El kell engedni szépen s menni az utadon tovabb. En ha 1 napot sem akarnék az adott helyen maradni semmivel nem indokolnam ez a dontesem es kesz. Ennyi.
2020. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!