Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik 3 műszakban dolgoznak...

Akik 3 műszakban dolgoznak azoknak mennyi szabadidejük van az életükre?

Figyelt kérdés

Én is 3 műszakban dolgozok és utálom.

Mikor pl. délután dolgom lenne akkor pont délutános vagyok.

Éjszakát sem szeretem hisz irigykedek, hogy mindenki alszik/bulizik én meg megyek gürizni.

PLusz a fizetés is vicc. (nem tudom máshol milyen) 3 műszakra 128ezer valahány forint és akkor jó kedvvel és lelkesedéssel menjél be dolgozni:D

Ha nem lenne a vírus már rég folyami hajón lennék ahol szintén sokat kell dolgozni, de legalább megfizetik..



2020. júl. 12. 17:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a vagyonőri 24/48, aztán tanulsz mellette egyetemen vagy valami szakmát, amire igény van.


A 3 műszak nagyon megterhelő.

2020. júl. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
nem a 3 műszak megterhelő hanem hogy sokan képtelenek beosztania az idejüket már kezdetektől a végét várják. behúzott kézifékkel persze hogy nehéz tövig nyomni a gázt.
2020. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Hogyne lenne megterhelő a 3 műszak. Mire hozzászoknál az éjszakához, mész délutánba. Azon a héten, nem is tud az ember rendesen aludni.

Sokaknak még az utazás is elvisz + 2-3 órát naponta.

2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%
1 hónapig nehéz . utána hozzászoksz.
2020. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
mint írtam mentálisan van a probléma a fejekben. HA utálod amit csinálsz persze hogy nem telik az dő meg kifáraszt. Ha úgyis csinálni kell ,miért nem próbálod megszeretni? Meg ütemezni az idődet? Miért nem folyamatokban gondolkodsz ?
2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
15., azt a szót ismered-e, hogy bioritmus? Magyarázd el a szervezetednek, hogy gondolkodjon folyamatokban. Főleg, ha már nem 20 éves az ember.
2020. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
16/ mint írtam tervezés kérdése. és lehet tudatosan kontrollálni az érzéseinket.
2020. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Itt nem csak az érzésekről van szó 17-es. Az ember, biológiailag, éjszakai alvásra van tervezve. Evolúció, természettudomány...


Gondolom maga a munka sem egy izgalmas feladat. Ez még rátesz egy lapáttal.


Plusz az utazás is.

2020. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Tudatosan lehet kontrollálni a testünket. Saját tapasztalat. Igen nehéz az éjszakás de ha fáradt vagy el tudsz aludni reggel is. Saját tapasztalat
2020. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%
Tudoma panaszkodás a menő , de mindig ki lehet találni megoldást hogy elüsd az unalmat. pl számolj stb.
2020. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!