Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak 24 év után?

Váltsak 24 év után?

Figyelt kérdés
Ez az első munkahelyem. Felsővezető voltam, nagyon önálló, rengeteget dolgoztam a cégért, óriásit fejlődtünk abban az időben. A jelenlegi vezetők többségét én vettem fel, és tanítottam be. Aztán szülések után visszavettek, de csak középvezetői státuszba, ami valójában azt jelenti, hogy ügyintéző vagyok, döntési jogkör nélkül, és nekem adták azt a területet, ami senkinek se tetszett. Általában arra használnak, hogy amikor bedőlni látszik egy projekt, akkor nekem kell megmentenem, és rázós helyzeteket megoldanom. A munkám nem látványos, és nem szoktam előadni a nagyhalált, amikor este nyolckor még bent gürcölök egy határidős munkán. Mégis többször is megkapom, hogy én úgyis ráérek, én csak belibegek ide és nem törődöm semmivel, csak azért, mert a családom miatt nem vállalok el mindent (például nem megyek hirdetőtáblát csavarozni, mikor azt találják ki) Most megint rám akartak bízni egy rázós feladatot, amihez senki sem ért, és életemben először nemet mondtam rá. Lettem olyan áruló a szemükben, hogy nyilvánosan el kellett ismernem a kollégák előtt, hogy nem számíthatnak rám. Fel akartam mondani, de nem engednek el, mert azt mondták, hogyha otthagyom őket, most mikor olyan sok a meló, akkor tönkretesznek. Jól keresek. Mégis úgy érzem, nem bírom itt tovább. Én vagyok túlérzékeny? Vagy tényleg ez a sorsa annak, aki több mint két évtized után már nem akar megdögleni a cégért? Nem látok már tisztán.

2020. júl. 14. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 Még mindig nem álltál fel?
2020. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szép kis Wirtschaft...
2020. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Felmondtam. Nagyon bátornak és rafináltnak kellett lennem. Próbáltak behúzni a csőbe, de nem találtak rajtam fogást. Pár hete szabad ember vagyok. Köszönöm mindenkinek, aki segített tisztán látni. Rengeteget segítettetek!
2020. okt. 28. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!