Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólok a kollégámnak, hogy ne...

Szólok a kollégámnak, hogy ne szólogasson be. Erre azt mondja, hogy me" mi lessz? Erre mit mondjak?

Figyelt kérdés

elkezd beszólogatni hogy ilyen és ilyen balf@sz vagyok.

mondom ne kötözködjél


azt mondja de ő akkor is meg mondja a véleményét


ti mit lépnétek?


2020. júl. 23. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne szólj hozzá!
2020. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

9-es hűha 1 mondat alapján teljes jellemrajzot állítottál fel, ezt már nevezem :D


Hol mondtam én olyat, hogy hagyni kell? Nem kell hagyni, de az biztos nem megoldás, hogy visszaütünk, mivel munkahelyről van szó és nem a dedóról. Ha konfliktus van, a vezetőhöz kell fordulni, mert az ő dolga megoldani az ilyen helyzeteket. Ha a vezető nem képes megoldani, akkor ott a HR. Ha nincs HR se, vagy nem segít, akkor meg ott kell hagyni a céget. Ezt nem a liberalizmus, hanem a józan ész mondatja velem.

2020. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

Ha beléd rugnak, azonnal rugd vissza!

Mert: ha nyuszinak érzed magad, nyusziként is fognak kezelni.


És ha az egyik látja, hogy nyugodtan beléd törölheti a lábát, ha éppen rossz a kedve, akkor a másik azt is teszi veled, és a végén te leszel mindenki pofozó-majomja, és akkor már nem nagyon fogod tudni megfordítani.

2020. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
13: ez nem a börtön 😁
2020. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

"azt mondja de ő akkor is meg mondja a véleményét"

És mégis ki a fszt érdekel a véleménye? :D Én megmondanám neki, hogy krva magasról leszarom.

Gondolom, pasik vagytok mindketten. Én azt is megkérdezném tőle, hogy mi van, b.zi vagy, hogy folyton rajtam lógsz.

2020. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Egyet beszólsz, kettőt kapsz!
2020. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

Tévedésben vagytok! Nem a kérdező akar beszólni, őneki szólogatnak be! Kérdezi, mit tegyen?? Védje meg magát, mert ha nem teszi, senki sem fogja megtenni helyette, és a végén ő lesz mindenki lábtörlője!!!

Akármennyire is lepontozhattok akárkit, aki ezen a véleményen van, egy közösségben, munkahelyen ez a napi élet!!!

Nem kell bántani a másikat, nem kell beszólogatni, kötözködni, de igenis meg kell védeni magunkat, ha valaki "kóstolgat".

2020. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor még 3-mal megszorzom a véleményét, és úgy ostorozom magam valami röhej módon, hagy lássa, hogy mennyire nem izgat fel a véleménye.
2020. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondanám h mert akkor fejbe..b@szlak azt annyi :) na? Vagy kitépem a gerincedet azt annyi..azt ott hagyom a pi..ba hagy puffogjon továbbra is magának. Amilyen az adjon olyan a fogadj..ha baccakcik akkor baccakcok én is de akkor nagy lesz a baj ezt borítékolhatom. Végtelenül békeszerető és béketürő ember hírében állok de ha szándékosan kibillentenek a nyugalmamból akkor azt jobb ha nem tapasztalja meg a provokátor mert sírás lesz a vége.
2020. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagy elmész vagy együtt élsz ezzel vagy vered amíg nem javul meg.
2020. aug. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!