Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszhetek a kollegamnak?...

Tetszhetek a kollegamnak? Vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

Ma amikor mentem fel a lepcson, es o mar fent allt, nezte a mellem vagy a hasam/derekam. Kicsit messzebb allt, tehat nem vele szemben voltam, de tuti azt nezte.

Es ez nem az elso ilyen eset, leginkabb a mellem szokta nezni, pedig kicsi is a mellem. De egyebkent van hogy sokaig eszre sem veszem az ilyeneket rajta.

Bocsi ha osszecsapott, remelem erthetoen irtam le. :)


2020. júl. 16. 01:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhetsz neki, de attól még nem biztos, hogy komolyat akar...
2020. júl. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak néznek mellet reflexből, semmit nem jelent. Egyébként hacsak nem közelről a dekoltázsodba bámul ne legyél biztos benne, hogy egyáltalán azt nézte.
2020. júl. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos csak hogy hetero
2020. júl. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy 14? A tobbiek jokat irtak am.

/Biosz oran tanultuk anno hogy reflex. Be kellene jarni es nem a cedaskodason agyalni./

2020. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Ne legyél gyerekes ha dolgozol.

Lehet azt nézi, hogy mekkora a beled, hogy lóg a melled,vagy, milyen kicsi.


De lehet, hogy tetszik neki.

2020. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Minden pasi bámulja a nők mellét, sokan elég fogyatékosok, és nyíltan kiesik a szemük. Ez nem azt jelenti, hogy tetszel neki hanem azt, hogy esetleg otthon kiveri rád, vagy amikor a nejét pakolja akkor a melledre gondol.
2020. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Takard el jobban a kirakatot...

Ha meg a lépcső alján áll s te felfelé baktatsz, hordjál bugyit a mini alatt legalább;)

2020. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Magasnyaku felsot hordtam, es farmer volt rajtam :) Es volt hogy nagyon kozelrol nezte a mellem, meg csak latom ha azt nezi, nem vagyok hulye
2020. júl. 16. 09:24
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem vagy hülye, rendszeresen írod ki a hülyeségeidet. Ha csak néz és nem lép akkor csak szeretnéd, hogy tetsszél neki és belelátsz ártatlan nézésekbe többet.
2020. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magas nyakú felsőben nem most voltál, mint #9-es célzott rá 128-ik kérdésed. Felejts el, ha akarná hogy legyen köztetek valami, akkor már rég nem merülne fel benned kérdés!
2020. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!