Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondaná a főnököd,...

Ha azt mondaná a főnököd, hogy semmi nem akadályoz meg abban, hogy gyorsabban dolgozz. Akkor hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
Én szìvemet-lelkemet kitettem a munkámért. Mindig vár otthon a három gyerek. Fèrfitársaim közül, valaki csopivezető lett, valaki negatìv visszajelzès miatt is lógni kezdett, valaki csak bizonyos feladatkörökből veszi ki a részét. A lènyeg az, hogy nekem ezt mondta a főnököm, amit a fentiekben emlìtettem. Az az èrdekes, hogy Gabriella a főnököm figyelmes, mègis ezt kaptam tőle. Miért mondta nekem ezt? Rossz napja lehetett?
2020. júl. 24. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg tőle?
2020. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt mondanám, hogy hajrá mutasd meg.Mutass példát. De chekkold is le azt amit a kezedből kiadsz-mert azért te felelsz.Magyarul vállald a felelősséget érte.


Ugatni mindenki tud, de egy főnöknek alap, hogy példát kell mutatni, és nem csak pofázni..

2020. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, én is ezt mondanám neki, hogy ha neked ennyire sürgős, akkor állj be, és csináld te is, és akkor hamarabb kész lesz a dolog.

Persze egyrészt ez tuti nem tetszene neki, másrészt meg könnyen lehet, hogy kirúgással fenyegetne meg érte téged.

Bár mondjuk én alapból nem dolgoznék olyan helyen, ahol bármilyen főnök is van, nekem se pofázzon senki, hiába magasabb a munkaköri beosztása.

2020. júl. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!