Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lehet megfelelő,...

Milyen munka lehet megfelelő, amit nyugodtan végezhetnék szociális fóbiával?

Figyelt kérdés
'19 novembere óta van egy formatervezői bsc diplomám, de munka világáról nem sokat tudok. Március óta dolgozok a helyi önkormányzaton, és azt vettem észre, hogy még mindig nem szoktam meg az emberek közelségét, feszültté és nyugtalanná tesz. Szerintetek milyen munkát keressek illetve milyen irányba képezzem magam tovább, hogy olyan munkát találhassak, ahol minimális vagy akár nem is szükséges emberi kontaktus?

2020. júl. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Informatika területén kellene talán elhelyezkedned, ott nagyon minimális az emberi kontaktus.
2020. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szellemi akkor IT olyan területei, amihez nem kell jelenlét, tehát nem rendszergazda mondjuk. Vagy másik megközelítésben olyan kétkezi munka, amit lehet hosszú távon egyedül végezni. Pl. asztalos. Csak felméréskor kell találkozni emberekkel. De akkor már festő is lehet.
2020. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magam is infós irányt gondoltam venni, latolgatom hogy elvégzek másodiknak egy mérnök infó szakot valamelyik egyetemen.
2020. júl. 24. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó döntés az infó képzés.
2020. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!