Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát végezzek?...

Milyen munkát végezzek? Mivel foglalkozzak? SOS!!! Ha nem akarok éhenhalni?

Figyelt kérdés

Nem ilyen munkát keresek:

-Stresszes.

-Kapkodós,sietős.

-Időre megy.

-Napi tizenakárhány óra, 2-3-4 műszakos.

-Nincs szabad hétvége.


Ilyet keresek:

-Nyugodt.

-Egy állandó nappali műszak 8 órás.

-Nem gond ha lassan de pontosan végzem.

-Valami egyszerű.

-Szabad hétvége.


Jelenleg nemzetközi furgonos vagyok,aki nem tudná össze foglalom mit is csinálok?

Leginkább express árukat viszek A-ból B-be külföldön időre,összes-vissza dolgozom hol éjszaka hol nappal, napi több száz kilométer havi szinten 12000-16000km ami nekem sok.

Ha megérkezem egy helyre kevés időm van felrakodni,áru lekötés - ellenőrzés, papírozás, útvonal tervezésre.

Mindig rohanni kell, sosincs időd álltalában semmire.

Egy napom abból áll hogy gyorsan enni valamit,wc és ha van erőm gyors torna, lehetőség adja akkor fürdés.

Tízen akárhány órákat dolgozom.

Van mikor egyszerűen semmihez sincs erőm munka végén csak le fekszem és alszom,igaz nappal a 40 fokban nem lehet aludni,van mikor enni sem eszek mert igen nagyon fáradt vagyok napi tízen órákat dolgozni nem jó.

Régebben szerettem vezetni de már utálok,hiába járok néha szép helyen ha hulla fáradt vagyok élvezni sem lehet,van mikor azt sem tudom mit csináltam 2 napja? vagy tegnap?

Ez nekem szar élet.

Alapból én lassabban csinálom a dolgokat ezért ez nekem nem való.


Ebben a hónapban összesen 3 napot voltam otthon és már nem is leszek többször otthon,első napon aludtam csak,második napon cuccaimat mostam ki és bevasároltam,harmadik nap be pakoltam aztán feküdtem.

Kicsivel jobban keresek mint egy gyári melós vagy targoncás de itt kint külföldön semmi sem olcsó kaját meg ugye venni kell.

Semmi életem sincs,szét fogok esni,mint ha öregettem volna mert úgy fáj a hátam a sok üléstől,lábaim is attól hogy nem tudom használni őket,ilyen meg olyan szabályok vannak 1 havi fizetésem arra ment el hogy az osztrákoknak gyorshajtást fizettem igaz nem egyet de ha itt 50 helyett 52 km mész azért is megvagnak,olaszban is fizettem, kb olyan ez mint a vándor cigány élet nekem ez egy szenvedés,kivételes ez a nap mert most keveset kellet dolgoznom mehetnék sétálni de esik az eső és ez a párás levegő van na és Várakoznom kell mert bármikor be jöhet egy munka ahol jön az üzenet és már indulni is kell.

Nekem ennyi bőven elég volt a világból,máshol sincs kolbászból a kerítés,más hízik ebben a munkakörben én meg fogyok,szóval kb ennyit erről az egészről.


Akármennyire is pozitív akarok lenni nem megy,tálán most jó mert valamennyire pihent vagyok és tudok gondolkodni is.


22 éves vagyok.



2020. júl. 25. 16:15
1 2 3 4 5 6
 31/56 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem kell hazudnod, senkit nem érdekel, miért kéred a vállalkozóit erre, ez csak azért jött létre, hogy feljebb vigye az átlagot.
2020. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Tedd le a C+E jogsit aztán gyere nagyra. Sokkal nyugisabb. Tudom mert mindkettőt csinálom, csináltam.
2020. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki ilyen munkát keres, amilyet te akarsz. De ez mindenkinek mást jelent. Most mondhatom, hogy lakatosnak lenni jó és szeretem, de lehet neked meg a világ legunalmasabb állása lenne. (Példa volt, nem vagyok lakatos)

Plusz én jelenleg munkát sem találok, szóval nekem mát majdnem mindegy csak lenne már valami.

Van egy ilyen kérdőív is, hogy milyen munka illene hozzád, pályaorientációs teszt. Ez egy irányt adna legalább, hogy milyen a beállítottságod, milyen jellegű munkákban keress. Így vakon nehéz lenne, nekem ez a teszt sokat segített.

2020. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
31#Nem is tudom,gondolkodom rajta.
2020. júl. 26. 11:05
 35/56 A kérdező kommentje:
32#Az lehet de nem tudom az autópályán le élni az életemet húgyos parkolókban.
2020. júl. 26. 11:07
 36/56 A kérdező kommentje:
33#Csináltam ilyesmi tesztet de egyáltalán nem szeretnék katona és rendőr lenni.
2020. júl. 26. 11:09
 37/56 anonim ***** válasza:
#32 vagyok. Nem muszály nemzetközizni. Belföldön napi hazajárósban is 300+ lehet keresni, legyen az sóderes, betonos, kukás, kajás kocsi is.
2020. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz,átgondolom, köszönöm szépen!
2020. júl. 27. 00:49
 39/56 anonim ***** válasza:
Logisztikus?? Láttad ezt az oldalt, most átülhetnél a másik oldalra. Szeptembertől indul ingyenes okj, ha nincs még 2 db államilag támogatottad. Vagy lehetsz addig futár, postás, később más milyen szakmát, pl burkoló, vagy légkondi szerelő. Első körben találj valami nyugisabbat, aztán lehet váltani
2020. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

40#

Logisztikuson már többször is gondolkodtam csak ott sokat kell matekozni azt pedig nem nagyon szeretek,de ki tudja?

Lehet hogy megpróbálom,veszíteni valóm nincs, hol indul pontosan ez?

Ez a futárosdi nem nekem való, volt lehetőségem ki próbálni 2 hétre ennél a cégnél ráadásul nem is itthon ha nem külföldön na azt a két hetet senkinek sem kívánom.

Postás biztosan nem leszek,az nem nekem való.

Jó ötlet ez a burkoló is, régebben ki akartam azt is próbálni csak másfél sodort a szél,most nem hiszem hogy el tudnám kezdeni azt tanulni.

Nem butaság ez a légkondi szerelő sem csak mondjuk ha ott hibázik az ember az akár nagy gonddal is járhat.

Próbálkozni fogok, köszönöm szépen!

2020. aug. 1. 02:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!