Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e értelme havonta nettó...

Van e értelme havonta nettó 190 ezer forintért dolgozni jutattásokkal együtt?(részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A munkahely kevesebb mint 5 percre van lakhelyemtől, szóval felkelni csak 10 perccel előtte szoktam szinte, de szeretek késni vagy 5-10 percet mert annyival kevesebb lesz a munkaidőm és a fönökség nem ellenőrzi le, csak az a lényeg hogy kész legyen a munka.


Reggel 8-tól délután 4-ig de ebédidőt le kell dolgozni ezért korábban bent kell lenni már 7.40 re.


A munka maga nagyon könnyü és szinte nem jár stresszel, vannak kemény napok amikor 6 órát is dolgoznom kell, de vannak nagyon könnyüek amikor 4-et kell a többit sétával teázással kávézással vagy levegő szünettel kitöltöm. A munkatársakkal jól kijövök, bár jobban szeretem olyan napokat amikor egyedül vagyok munkára, viszont többen meg van az előnye hogy akkor még 4 óránál is kevesebb munka jut rám.


A bajom ezzel a munkával hogy nem biztosít semmi szakmai fejlődést, és hogy 25-30 ezer ft rész az nem pénzbeni jutattás, amit kajázásra tudok csak elhasználni így a többi marad másra amit feltudok használni.


Szabolcs megyében van dolgozom egyébként.


Sokan mondják nekem interneten hogy ennyiért fel sem kelnének.

Viszont atombiztos munka nem rúgnak ki, általában nyugdíjig maradnak itt.

Fönököt szinte sosem látom és teljesen saját belátásom szerint csinálhatom a munkát, nyugalmas.



2020. júl. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Weblapfejlesztéssel foglalkozom azóta, programozni tanultam munka után/közben.
2020. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz hallani? Maradj otthon, masnak szuksege van az allasra es a mentalitasa is csak jobb lehet. A te eleted otthon jobb lesz, win-win.
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Utolsó mi a bajod?

Szerintem semmi baj a mentalitásommal, több pénz kellene.

2020. júl. 26. 19:12
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Na most ezzel a típusú munkával az a baj, hogy jó amíg van, de ha bármi okból elveszíted, akkor teljesen értéktelen vagy a munkaerőpiacon. A közféra általában "biztos" munkahely, minél magasabb pozícióban, annál inkább, de egyben nagyon érzékeny tud lenni a politikai szelekre. Jön egy megszorító csomag, vagy egy kormányváltás miatti átszervezés és annyi a kényelmes munkahelynek, amit meg helyette találsz, az gyártósori operátor. Erre mindenképp készülj fel.


Szerencsére a másik előnye, hogy nem hajt ki, tudsz mellette másodállásban (akár munkaidőben maszekolva) pénzt keresni és akár meg is duplázhatod így a fizetésed.

2020. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Ez én is így látom, bár jelenleg 'biztos', de évtizedes távlatban már bármi megtörténhet, sőt kifejezetten számítok is rá hogy ez nem lesz mindig így.


Ezért tartalékolok szerencsére ha több évig sem lenne munkahely akkor is eltudnám tartani magam egyedül éveken át. De igazából vmire képeznem kellene magamat most mert van idő.

2020. júl. 27. 07:10
 36/47 anonim ***** válasza:

Kérdező sztem a legfőbb problémád, hogy cseszett lusta vagy. Süt az irásodból.

Ezt kellene legyőznöd vhogy.

2020. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Mire alapozod hogy 'cseszett lusta' vagyok?
2020. júl. 27. 13:53
 38/47 anonim ***** válasza:
A havonta nettó 190 ezer az 190
2020. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
A havonta nettó 190 ezer az 190 ezerrel több, mint a semmi.
2020. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%

Nem lusta, inkább csak kényelmes ember.Ha neki ez jó, akkor egészségére.

Nekem még a netto 300 is kevés

2020. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!