Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e értelme havonta nettó...

Van e értelme havonta nettó 190 ezer forintért dolgozni jutattásokkal együtt?(részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A munkahely kevesebb mint 5 percre van lakhelyemtől, szóval felkelni csak 10 perccel előtte szoktam szinte, de szeretek késni vagy 5-10 percet mert annyival kevesebb lesz a munkaidőm és a fönökség nem ellenőrzi le, csak az a lényeg hogy kész legyen a munka.


Reggel 8-tól délután 4-ig de ebédidőt le kell dolgozni ezért korábban bent kell lenni már 7.40 re.


A munka maga nagyon könnyü és szinte nem jár stresszel, vannak kemény napok amikor 6 órát is dolgoznom kell, de vannak nagyon könnyüek amikor 4-et kell a többit sétával teázással kávézással vagy levegő szünettel kitöltöm. A munkatársakkal jól kijövök, bár jobban szeretem olyan napokat amikor egyedül vagyok munkára, viszont többen meg van az előnye hogy akkor még 4 óránál is kevesebb munka jut rám.


A bajom ezzel a munkával hogy nem biztosít semmi szakmai fejlődést, és hogy 25-30 ezer ft rész az nem pénzbeni jutattás, amit kajázásra tudok csak elhasználni így a többi marad másra amit feltudok használni.


Szabolcs megyében van dolgozom egyébként.


Sokan mondják nekem interneten hogy ennyiért fel sem kelnének.

Viszont atombiztos munka nem rúgnak ki, általában nyugdíjig maradnak itt.

Fönököt szinte sosem látom és teljesen saját belátásom szerint csinálhatom a munkát, nyugalmas.



2020. júl. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomával is csak ennyit kapok.
2020. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
36%

Hogy lepontoztatok.40# vagyok


Akkor igen, nagyon jó 190 ezerért lazulni, fantasztikusan megél belőle, évente 2x nyaral biztos, hétvégi bulik, fullos élete lehet.


Így már jó?? Szánalmas ami itt megy....

2020. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Én simán vállalnám... Az én munkahelyem is olyan, hogy vannak napok, mikor semmi meló nincs csak lézengés, telo nyomkodás, kávézás, néha picit dolgozni kell, mi 12 órázunk, 6-18 vagy 8-20 esetleg néha éjszaka fél műszak... Vírus előtt sokkal több olyan nap volt, amikor kB. Egész nap rohangászni kellett, úgymond ki sem látszottunk a melóból, nekem egy 8-16 OS laza munkahely álom munka lenne... Bér az hasonló nálunk is kB. 210 nettó + cafeteria, késni én pl. Ritkán szoktam, van aki gyakrabban, bár most a héten minden munkanapomon elkések, mert dolgom van munka előtt, és nem érek be kezdésre.
2020. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Sejtettem h közszfera. Alomhelyed van becsuld meg mert ha a versenybe kikerulsz par tízezer forint kulonbsegert a beledet is kirakod. Sok olyan irodai hely van ahol a 8 órát bőven végig dolgozod ha nem tobbet mert annyi meló van lehet kicsit tobbet kapsz lehet kicsit fejlődsz is de fél éven belül kiegsz. Ja meg maszek cégeknel nem am ugy van h 4kor lelepsz es vege a napnak. Ott úgy megy h a ceg ahol dolgozol azt várjak el h úgy dolgozz benne mintha a tiéd lenne. Tehat munkaido eleje s vege felejtsd el. Este 7kor emailek telefonok. A home office meg csak rá tett erre egy lapáttal. Elvarjak h most mar 24oras keszenletbe legyenek egyesek.Szoval jo helyen vagy nyugis stb.
2020. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Lehet igen vkinek jo lehet a 190 is mert mondjuk nem kell kecora gyujteni stb. Mert mondjuk meg van mindene jo csaladi hatter stb.
2020. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Hát igen. El kell dönteni, hogy ki mennyit áldoz fel több pénzért. Mi értelme 300 ezreket keresni, ha mellette nincs életed?

Van olyan aki nem munkamániás és szerényebb körülmények között boldogabban él, mint beledögölve a munkába.

Meg amikor a feleségnek időpontot kell kérni a férjéhez. Jó vicc.

2020. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Kérdező!! Cserélhetünk munkahelyet/pozíciót, mivel az én munkahelyemen a főnök azzal dobálózott, hogy csak nettó 150nél többet nem tud adni. És nekem egész nap rohangálni kell ennyi pénzért, estére szellemileg/fizikailag le vagyok merülve. Sajnos ebben a szaros észak-keleti régióban egyszerűen munkatapasztalat/protekció nélkül nem igazán vagy nagyon nehezen lehet szerezni egy jól fizető munkát. Nekem is jó képzettségem van, csak hát ugye sose dolgoztam abban a munkakörben, nincs szakmai tapasztalatom, így sehova se kellek. Megértem a helyzeted, de lehet, valaki örülne az olyan fizetésnek is, mint amilyen neked is van.
2021. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!