Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e értelme havonta nettó...

Van e értelme havonta nettó 190 ezer forintért dolgozni jutattásokkal együtt?(részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A munkahely kevesebb mint 5 percre van lakhelyemtől, szóval felkelni csak 10 perccel előtte szoktam szinte, de szeretek késni vagy 5-10 percet mert annyival kevesebb lesz a munkaidőm és a fönökség nem ellenőrzi le, csak az a lényeg hogy kész legyen a munka.


Reggel 8-tól délután 4-ig de ebédidőt le kell dolgozni ezért korábban bent kell lenni már 7.40 re.


A munka maga nagyon könnyü és szinte nem jár stresszel, vannak kemény napok amikor 6 órát is dolgoznom kell, de vannak nagyon könnyüek amikor 4-et kell a többit sétával teázással kávézással vagy levegő szünettel kitöltöm. A munkatársakkal jól kijövök, bár jobban szeretem olyan napokat amikor egyedül vagyok munkára, viszont többen meg van az előnye hogy akkor még 4 óránál is kevesebb munka jut rám.


A bajom ezzel a munkával hogy nem biztosít semmi szakmai fejlődést, és hogy 25-30 ezer ft rész az nem pénzbeni jutattás, amit kajázásra tudok csak elhasználni így a többi marad másra amit feltudok használni.


Szabolcs megyében van dolgozom egyébként.


Sokan mondják nekem interneten hogy ennyiért fel sem kelnének.

Viszont atombiztos munka nem rúgnak ki, általában nyugdíjig maradnak itt.

Fönököt szinte sosem látom és teljesen saját belátásom szerint csinálhatom a munkát, nyugalmas.



2020. júl. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
81%

Rákérdezhetk?

Alapitványi iskola?

😂😂😂😂😂

2020. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

10-es

Én is szeretek dolgozni amúgy mármint 4 óra munka ha becsülettel csinálja az ember, persze a munkatársaim jóval szerencsétlenebbek és ők olyan lassan és bénán dolgoznak hogy nekik ebből ki jön a 8 is. Meg sír a szájuk állandóan. Ez a egyetlen ami nagyon zavar, és kénytelen vagyok lassítani magamon mert különben konfliktusforrás lenne hogy én nagyon kitünök a többi közül.


Ezért is volt hogy még egyszer más munkakört is rám akartak bízni azaz mondhatni előléptetni de sokat kellett volna tanulni(mérlegképes könyvelőt lettenni) hozzá és az már nem lett volna stresszmentes meló. Szóval azt visszautasítottam.

2020. júl. 26. 17:18
 13/47 A kérdező kommentje:

11-es

NEM

2020. júl. 26. 17:18
 14/47 anonim ***** válasza:
77%

Figyu gyere ide a munkahelyemre!


Garantáltan nem fogsz unatkozni, pörgés ezerrel,napi 12 óra meló, 350-370 ezer netto fizu, reggel 6 kor kezdhetsz is hétfőn!


Üdv egy GLS futár!

2020. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

7-es

Nem annyira szép a dolog(!!!)

160-165 ezer amit ténylegesen kézhez kapok , és cafetériával jön ki a 190 ezer ft. De persze így sem rossz, úgy 160-165 hogy egész hónapra a kajám pipa.

2020. júl. 26. 17:21
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen munkat keresek évek óta. Állandóan egész napozni kell mindenhol, de a 9 óra minimum. Elvárják

.. Pénzbe nem rossz, de életem sincs. Összetenném a 2 kezem ezért a munkáért! Szabad tudni, milyen jellegű meló ez? :)

2020. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

A 160-65 így kevés... Ha tisztán meglenne az a 190 akkor még azt mondanám, hogy jó, de én így váltanék..

Milyen végzettséged van egyébként?

2020. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Volt egy rokonom aki itt dolgozott és ő segített bekerülni.


17-es

Igen én is nagyon keveslem a pénzt, csak nehéz mert nagyon jók a munkakörülmények. Csak érettségim van, meg pár OKJ de semmi hasznos. Szóval munkaerőpiacon elég értéktelen ember

2020. júl. 26. 17:33
 19/47 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy képezném magam mert időm van böven csak az irányt nem tudom mi az amivel jól tudnék keresni kifejezetten és nem is olyan hogy abszolút nem lehet életem
2020. júl. 26. 17:34
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nincs piacképes végzettséged akkor ennél jobbat nem is nagyon kapsz szerintem
2020. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!