Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e értelme havonta nettó...

Van e értelme havonta nettó 190 ezer forintért dolgozni jutattásokkal együtt?(részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A munkahely kevesebb mint 5 percre van lakhelyemtől, szóval felkelni csak 10 perccel előtte szoktam szinte, de szeretek késni vagy 5-10 percet mert annyival kevesebb lesz a munkaidőm és a fönökség nem ellenőrzi le, csak az a lényeg hogy kész legyen a munka.


Reggel 8-tól délután 4-ig de ebédidőt le kell dolgozni ezért korábban bent kell lenni már 7.40 re.


A munka maga nagyon könnyü és szinte nem jár stresszel, vannak kemény napok amikor 6 órát is dolgoznom kell, de vannak nagyon könnyüek amikor 4-et kell a többit sétával teázással kávézással vagy levegő szünettel kitöltöm. A munkatársakkal jól kijövök, bár jobban szeretem olyan napokat amikor egyedül vagyok munkára, viszont többen meg van az előnye hogy akkor még 4 óránál is kevesebb munka jut rám.


A bajom ezzel a munkával hogy nem biztosít semmi szakmai fejlődést, és hogy 25-30 ezer ft rész az nem pénzbeni jutattás, amit kajázásra tudok csak elhasználni így a többi marad másra amit feltudok használni.


Szabolcs megyében van dolgozom egyébként.


Sokan mondják nekem interneten hogy ennyiért fel sem kelnének.

Viszont atombiztos munka nem rúgnak ki, általában nyugdíjig maradnak itt.

Fönököt szinte sosem látom és teljesen saját belátásom szerint csinálhatom a munkát, nyugalmas.



2020. júl. 26. 17:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván értelme van, mert éhen nem halsz és ebből kényelmesen el lehet éldegélni.


Viszont anyagilag mindig nullán leszel, nem fogsz soha előre jutni.


Illetve ami nekem fontosabb, hogy inkább keresnék olyan helyet, ahol látom értelmét a létezésemnek, jobban szeretem a pörgős, stresszes helyeket. Persze kapjak érte több pénzt is.


Én felkötném magam olyan helyen, ahol csak céltalanul létezem meg bemegyek azért hogy bent legyek.

2020. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Én tanárként ennyit keresek Pest megyében (mert ugye a tanári bér nem helyhez kötött) és már 13 éve vagyok a pályán. És nincsenek juttatások. Szóval nem is rossz az a munka.
2020. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább pörgök, de havonta 350 ezer netto megvan.Ez sem sok, de nem kell hóvégén rokonoktól kölcsönkérnem mint mikor biztonsági őr voltam.
2020. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Akik nettó 350-et írnak az teljesen bejelentett munka? (vagy minimálbér + többi zsebbe? )

Illetve mit és mennyit dolgoznak?


Nekem jobb lenne a több pénz de ez a kényelem is fontos.

2020. júl. 26. 18:12
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan itt Szabolcs Észak-Keleti részen én nettó 150 ért robotolok napi 9 órában.

Kemény szellemi és fizikai szakmunka, tetőfedéstől - lakatos munkáig minden játszik.


Voltak ezek a minimálbér emelések az elmúlt években.

A főnök még úgy tett örüljünk neki mert ha rajta múlna még ennyit sem kapnánk...


Szóval ha hasonlóan nyugis helyen lennék mint te kérdező, én maradnék azon a helyen.


Tudom mindjárt jönnek a valaszok: miért nem válto; csak Dunán túlon tripláját megkeresném, külföldről nem is beszélve;

Sajnos egyenlőre családi helyzetem miatt nem tudok váltani egyenlőre...


De durva, hogy a szegényebb régiókban mennyire kitudják zsákmányolni az embereket...

2020. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

24#


Nekem 180 bejelentve 8 órás, a többi meg zsebbe.Teherautó sofőr vagyok, tésztát szállítok.

2020. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
170 meg boríték , igy netto 350
2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs jogsim, de azt hiszem ebben az élethelyzetben érthető hogy számban minden , pénzvivő dolgot meg nem tartok fent
2020. júl. 26. 18:27
 29/47 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen munkakörülmények mellett ez jó pénz. Gondolom irodai munka. Simán elvállalnám.


Ha pakolászni kell meg minden este kimosni magam a mocsokból, akkor ez a fizetés gyér lenne nekem is.


Nem baj, ha nincs fejlődési lehetőség. Én egy ilyen helyen dolgozva tanultam a legtöbbet autodidakta módon. És mikor stabil volt másban a szakmai tudásom, 2 évvel később váltottam egy számomra hasonlóan kényelmes, magasabb bérezésű és izgalmasabb álommelóra. Számomra jó befektetés volt.

2020. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Jól gondolod, nincs semmi fizikai megterhelés benne.

Tanulni kellene nekem is utána megváltani miután lehetőség van rá.

Mit tanultál mire váltottál?

2020. júl. 26. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!