Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Púztatok már a kollégáitok...

Púztatok már a kollégáitok orra alá?

Figyelt kérdés
Vannak büdös munkatársaid?
2020. júl. 29. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Naná. Ő kezdte, de amikor én eleresztettem, majdnem behányt.
2020. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Most nincsenek büdös munkatársaim, de volt többször is nagyon izzadságszagú kollégám. Az egyik egy idősebb férfi kolléga volt, a másik meg valami nature lover 50-es nő, tuti, hogy nem használt dezodort. Néha már annyira izzadságszag volt a szobában, hogy a szememet marta.

A bagósok még nagyon büdösek tudnak lenni, főleg, ha olyan kabátban, pulcsiban mennek le, ami jól magába szívja a szagot. Akkor olyan erős szaguk van, mintha fél óráig bagóznának még az irodában is.

Volt olyan kollégám, aki bent ebédelt az asztalánál, természetesen mindig valami jó hagymás pacalpörkölt szerű dolgokat...

Meg néhány nagyon büdös leheletű kollégám is volt. Ha megkínáltam őket rágóval sose kértek, nem igazán értették a célzást.

2020. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Olyan helyen dolgoztam, akik fogyatékosságuk okán vagy leszarták, vagy nem is tudtak róla, hogy annak hangja van.

Szóval 8-10 sikettel voltam egy irodában, ketten voltunk hallók összesen. Némelyik olyat eresztett, hogy azt hittem, fel kell mosni. Már messziről láttam, hogy emelkedik a székből, irányítottam arra a ventilátort, szagolja ő. De még a fingás volt a legkevesebb...

2020. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Szándékosan nem, mert nem vagyok primitív. Ha olyat ebédelek, ami puffaszt, akkor nem tartom vissza, mert annál nagyobbat szól.
2020. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de nem szándékosan.

Sokszor csak "kicsusszant". A legtöbbször abba futottam bele, hogy nyugodt szívvel elengedtem magam, mert azt hittem egyedül vagyok, vagy mire visszajön nem is fog érezni semmit. Persze mindig ilyenkor sikerült "éreztetnem" másokkal, hogy bizony csillámpóni vagyok, aki szivárványillatút "alkot", melynek hangja egy egyszarvú kacagására hasonlít. Hanem az a tipikus hamisítatlan "három hete el van dugulva a budi miközben negyven fok van a lakásban" változat jellemzi az emésztésem ezen részét.

2020. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom kedves utolsó!


Biztos van, aki megmeri csinálni, de nekem az ilyen jellegű "rász*rtam kollégám/főnököm asztalára" nekem amolyan kitalációnak tűnik. Legalábbis, ha abból indulok ki, hogy engem már az is frusztrál, ha valaki hallja, ha véletlenül végzem a dolgom.

Én túl gátlásos lennék, hogy más előtt végezzem el a dolgomat.

2020. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer cétcartam a ceges klotyot de ugy frankon. Idonkent sajnos megy a hasam mert erzekeny vok dolgokra. Altalaban diszkreten kezelem az ilyen dolgokat ahogy a nagy wc-et is de sajnos volt olyan szitu/ s mivel kozel volt az irodahoz a klotyo/..hogy ez most ki jott. Elpirulva percekig nem tertem magamhoz a szégyentől🥺😕mert olyat szólt h sztem még az utcan is hallhatták szó szerint robbant alattam a wc. Pironkodva jottem ki arra gondolvan h kínos csend lesz s mindenki zavarba lesz, de hála nem vettem eszre semmit. Azóta ilyen nem fordult melohelyen elo. Viszont ebed utan vannak sunyi pukik a székbe azt meg nem erzik illetve ha sunyi pukizom az ircsibe nincs ott senki. Na vhol ki kell jonnie. De h a masik orra alá fingok az szamomra vallalhatatlan ahogy egy szajszag is. Vegyen be ragot mosson fogat, menjen fogaszatra vagy belgyogyaszatra az ilyen.
2020. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Ne sunyiskodj... Ismered a mondást: Árpád apánk monda vala, hangos fingnak nincsen szaga. De amelyik sunyi, slampos, annak szaga iszonyatos!
2020. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bölcs Salamon mondta vala,


Hangos fingnak nincsen szaga.


De amelyik sunyi, lapos,


Annak szaga irtózatos.


És amelyik sunyi, lapos,


Annak szaga irtózatos.


Amelyik meg kúszik-mászik,


Attól az ember falra mászik.

2020. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
😛😛🤢🤣🤣jajjj nee becarok megint! De en sunyin szoktam úgy a tuti🤣🤣
2020. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!