Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Púztatok már a kollégáitok...

Púztatok már a kollégáitok orra alá?

Figyelt kérdés
Vannak büdös munkatársaid?
2020. júl. 29. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Recepciós pultban dolgozom, volt már, hogy eleresztettem egy kövér galambot és épp jött egy kolléga aki behajolt hozzám, hogy egyeztessünk, és meg sem bírt szólalni miután levegőt vett... :D
2020. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordult:-)Egészségügyi laborban dolgozom és akaratlanul eleresztettem egy sunyit ami nem hallatszott de érződött. A főnök aszzony a vizeleteket nézte és elkezdte szaglászni őket hogy mi bűzlik odament az egyik géphez is utána mondta van a labiban egy lezárt szekletminta amit már megcsinált dobjuk ki mert az bűzlik.Igy rám nem gyanakodott senki:-D
2020. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12-es. Kényelmes megoldás XD


Én csak max laposakat,de igyekszem kivonulni a retyóra, ha puffadok. Hál' Istennek egyszemélyes wc-k vannak, így senki nem hallja, ha visszhangzik a nagy fehér mikrofon.

2020. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De tobbszor elofordult, hogy valaki mas eresztett budoset mellettem, es levert a viz, hogy senki sem tudja, nem en voltam. A maset nem vallalom.
2020. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Idősek otthonában dolgozom, fel se tűnik, ha én is eresztek párat :D
2020. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én ma átadás előtt egy keményet bepúztam a járőrkocsiba és felhúztam az ablakokat. Úgy hagytam érlelődni. :)
2020. szept. 8. 20:06
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az előző melóhelyemen az vetett véget a munkaviszonyomnak, hogy a főnök fejét a seggem alá húztam és jött a púúú. 😁

Sajnos nem vette a poént. Nem baj, azóta már elhelyezkedtem máshol. 😄

2020. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te voltál az. Azonnal menj fel Kovács rendőr százados hoz! Tollat vigyél, hogy alá tudd írni a felmondásod!
2020. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a műhelyt hullaháznak hívják csak a cégnél 😄
2020. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!