Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkedjek vele hétfőn...

Hogy viselkedjek vele hétfőn ha találkozunk?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen már az első napokban lett egy nagyon jó barátnőm,akivel nagyon jól kijöttünk,rengeteget hülyültünk. Tegnap először jártam nála és hát, bepróbálkozott nálam. Kalap, kabát ki mondta, hogy mit kéne csinálnunk. Először azt hittem csak viccel, de aztán leesett, hogy komolyan mondja. Úgy meglepődtem, azt sem tudtam mit mondjak vagy mit csináljak, úgy tettem mintha azt hinném tényleg csak hülyül. Aztán egyszerűen kipenderített az ajtón és halverű ge*inek nevezett. Ezek után fogalmam sincs mi lesz hétfőn.

2020. aug. 8. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Neki kell kínos lwgyen nem neked.Örüljön hogy nem csaptad tarkón🤨ne neked legyen kínos!
2020. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy hétfőn éppen ő nem lesz bent.
2020. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy dolog legyen észben: a munkahely az nem egyenlő a barátkozási locsi-fecsi hellyel.
2020. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért majd írd meg mi volt erre nagyon kíváncsi vagyok.Holnap hétfő😉
2020. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, mi volt ma?
2020. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hááát ez... kamukérdés lesz.
2020. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet, és ne menj fel másokhoz ismeretlenül soha.
2020. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!