Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem sikerül az állásinterjú...

Ha nem sikerül az állásinterjú, meg szoktátok kérdezni, hogy mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok interjún vagyok túl az elmúlt időszakban.

Pont tegnap is voltam, ahonnan mára ígértek visszajelzést.. A hölgy, aki telefonált, körülbelül fél perc alatt elmondta az ilyenkor szokásos sablon szöveget, hogy.. "Sajnálattal értesítjük, hogy ezennel a választásunk nem önre esett.

Köszönjük a részvételt és további sok sikert kívánunk az álláskeresésben." Mire megkérdeztem volna, hogy mi volt a hiba, addigra letette.

Vagy ilyenkor ez felesleges?

Nagyon el vagyok keseredve, szerettem volna itt dolgozni és nagyon örültem, hogy végre behívtak (Március óta rengeteg helyre jelentkeztem), bár a legtöbb helyről kaptam emailt, de sajnos mindegyik negatív.

Természetesen nem adom fel és megyek tovább, de olyan rossz érzés, hogy készültem, pozitív voltam és nem sikerült.


2020. aug. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem szoktam.Úgyis olyan választ kapok amivel semmiresem megyek.
2020. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megkérdezheted,nincs veszteni valód.
2020. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Legközelebb ha ilyen van (ne legyen) meg fogom kérdezni.

Egy ismerős azt mondta, nem is lehet érdemben felkészülni, mert úgy is sok esetben a szimpátia fog

számítani.

Pedig úgy érzem felkészültem, nem nyökögtem, határozott voltam, szerintem lehetett latnu

látni rajtam, hogy igenis szeretnék dolgozni.

Tény, hogy egész végig gombóc volt a gyomromban, mert hárman interjúztattak, de reméltem, hogy nem veszik észre.

Ciki lenne ilyenkor visszahívni ezzel őket?

Nem szeretnék hülyét csinálni magamból.

2020. aug. 12. 11:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, telefonról írtam és kicsit még csalódott vagyok. 😢
2020. aug. 12. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajtuk,most már ne hívd vissza őket.
2020. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem már csak zavarod őket, nem érdemes.Lehetséges, hogy sok jó jelentkező volt, lehet látták, hogy ideges vagy.Másik eset meg, szimplán találtak valakit aki szimpatikusabb volt.Nem mindig tudsz javítani, nem írtad milyen helyekre jelentkeztél, lehet simán sokan jelentkeztek.Próbálj legközelebb Kevésbé ideges lenni.Sok sikert hozzá!
2020. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kereskedelmi munka főleg, de volt köztük adminisztrációs is.


Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled! 😊

2020. aug. 12. 11:59
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam megkérdezni, általában tudom, hogy én rontottam el... Már megint... Már megint... Már megint.
2020. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem fel a fejjel, nem te szúrtad el. Csak már előre megvolt, hogy kit vegyenek fel. Nálunk is ez volt. Interjúztattak egy csomó embert, majd megkapta a munkát az akinek a legnagyobb a politikai hátszele.
2020. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊.

Nekem is volt egy olyan érzésem, hogy már előre megvolt kit vesznek fel.

2020. aug. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!