Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Panasz van rám, és lenéznek?

Panasz van rám, és lenéznek?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen, én úgy érzem, nagyon sokat dolgozok, időben megyek, maradok ha kell, és mégis azt hallom vissza a főnöktől, hogy panasz van a munkámra, és hogy legyek szorgalmasabb. Egyáltalán nem érzem ezt jogosnak... Valamint, az 1 év alatt ugyanabban a státuszban vagyok, esze ágában sincs úgymond feljebb léptetni, azt mondta, mikor a többiek kérdezték, hogy ez egy meddő vita... Hogy engem feljebb tegyenek... A fizetés jó, de már nem tudom, hogy maradjak-e ezen a munkahelyen, ahol lenéz a főnök is... A többiek pedig kibeszélnek. Fogalmam sincs, mi lenne a jó megoldás...
2020. aug. 15. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy pontosan mi a bajuk veled, ha azon tudsz változtatni, akkor tedd meg, ha nem, akkor meg válts munkahelyet, ne legyen szenvedés bejárni melóba
2020. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha lenne más lehetőség lépnék, de ha ennyire becsülöd magad, akkor maradj
2020. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Lépj mondva csinált ürügy mindig van azoknak akik közül kilógsz.


Ott meg ahol próbaidőn megfeleltél, és több mint 1 éve dolgozol, ott nem a munkáddal van a probléma, sem a munkához való hozzáállással, hanem vagy magas a fizud, és a főnök kevesebbet akar a már bedolgozott profitért, mert éhesebbé vált-mocskos módon, vagy van valaki akit a helyedre akar ültetni, és így akar léptetni, mikor már felépítetted azt ami 1-2 évi magától is menne.

2020. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
3+ Én biztos, hogy a helyedben nem tenném azt mint amit az 1-es javasol.
2020. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Csak akkor lépnék, ha lenne biztosan másik állás helyette. Akkor viszont szélsebesen.

Ha nincs esély arra, hogy azok mondanak fel, akik valótlant terjesztenek akkor sajnos nem hinném, hogy változni fog a helyzet. Sajnos én ezt tapasztaltam. Próbáltam beszélni a rosszakarókkal, de csak pár hónapig volt oké a helyzet aztán minden folytatódott.

2020. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha előléptetnek, többet kellene fizetni, azt meg nem ám;)

Ezért kifogásul a munkád gyér, ha nem is igaz.


Amúgy, évente feljebb akarsz lépni, mi vagy te politikus? :DDD

Lehet nem ártana a munkateljesítményedet a többiekéhez mérned...kissé törtetőnek tűnsz...

2020. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A főnök csak amolyan csicskának tart, gyorsan, ülj be a kocsiba, gyere ide-oda rohangáltat, mint valami hülyegyereket.

Nem járna fizetésbeli emeléssel, csak más lenne a műszak beosztás, ezen a munkahelyen ez számít feljebb lépésnek.

De így csak egy panaszos lóti futi vagyok :D

2020. aug. 15. 17:14
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

7


Elvették a jogsidat s már nem futkosol tovább...ennyi bár lehet szó szerint ennyi lesz:DDD

2020. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

1. rangsorolj ird le, hogy mi az ami számit neked

lenéznek, de van biztos állásod


2. váltasz és majd elképzelhető, hogy ismét belefutsz egy hasonló problémába – talán hasonló főnökkel


Megoldás?


Kezdj el dolgozni a fenti problémával … mi a célod? egy másik műszak beosztás, mostantól csak ez járjon 24 órában a fejedben, az cél amit el szeretnél érni….keljél ezzel a gondolattal, napközben járjon ezen az eszed, feküdj ezzel a gondolattal…


a problémát nem külső okok okozzák, a probléma kulcsa nálad van...ha változtatsz a gondolataidon, változik a körületted lévő 'világ'...

2020. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy loti-futi, es ez vagy te. Normal korulmenyek kozt kulonozo allasok vannak es a takaritono se lesz recepcios. De ha maga a fonok tenyleg szemelyesen mondta, nem elegedettek, akkor illene kifejtenie, pontosan miert, es mit var el ezutan.

En maradnek, de ha barmi van, megkerdeznem, akkor mit akarnak.

2020. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!