Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges az hogy egy főnök...

Lehetséges az hogy egy főnök nagy tudású,jó a szakmájában de nem jó vezető?

Figyelt kérdés
Túl laza,következetlen,megfontolatlan.

2020. aug. 16. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze.
2020. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Tudna vezetni ha a szakmájában valóban jó lenne, nagy tudása lenne.


De nincs. És az ilyenek jellemzően ha jobban utána kotorsz van egy alkalmazottja akinek a munkáját a magáénak mutatja az ilyen "vezető".

2020. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
*magáénak mutatja az ilyen "vezető" és azzal villog mint "saját" eredmény.
2020. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges, pont ilyen vagyok.
2020. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Keresd meg az alkalmazottkáját, aki vezeti a kóceráját valóságosan, és megkapod azt az embert akinek a munkáját ez az illető a saját eredményének mutatja.
2020. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze, sok peldat lattam mar. Nem olyan hatalmas fonok, hanem muszakvezeto elozo munkahelyemen, masik muszakban, de egyaltalan nem tudott ervenyesulni, nem passzolt hozza a vezeto szerep, inkabb ment es megcsinalta o a dolgokat ahelyett, hogy a csapaton kerte volna szamon, emiatt az egyeb teendoivel volt elmaradva, az emberekkel pedig tulsagosan baratkozni akart. Ez utobbi nem baj, ha helyen tudja kezelni az ember, szunetben lehet valaki jo arc, de bent a munkateruleten amikor dolgozni kell, akkor ugy viselkedjen, mint egy fonok.

Masik pelda, o nem baratkozos meg minden feladatot magara vallalos volt, szimplan nem volt eleg kemeny, nala is az alatta levo emberek nagyon lazan vettek a munkat, mert nem volt nekik eleg, ha a felettesuk szepen, illedelmesen megkeri oket, hogy csinaljanak valamit.

A kozeputat kevesen tudjak eltalalni, alapvetoen az lenne a jo, ha tisztelettel, de kemenyen vezeted a csapatod, nem a csicskaidnak gondolod az embereket, de azert ne essunk at a lo tuloldalara, mert az en peldaimban gyakorlatilag a fonok volt a csapat labtorloje.

2020. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

#6: Ne írd már le háromszor ugyanazt a válaszod. Főleg akkor ne, ha nem igaz.

Az én főnököm pl. a marókkal kapcsolatban nagyon profi a szakmájában. Régen ő maga dolgozott a képein, aztán nőtte ki magát egy nagy céggé. Vezetőnek ettől függetlenül mondhatjuk, hogy szörnyű, mert az alkeszokat gyűjtötte maga köré és rengeteg tényleg jól dolgozó embert elzavart. A saját szempontjából, persze tökéletes vezető, de mindenki más szempontjából szörnyű.

2020. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az én főnökömnek van tudása, mondjuk olykor sajnos felületes tus lenni a munkájában.

Sok mindent megenged másoknak-munkásoknak ami nem jó.Meg néha felesleges költségeket csinál a cégnek nem biztosít elég anyagot így olyankor amikor nincs anyag küldi a munkát máshova amivel vagy nullán van,vagy bizonyos százalékot kap vagy néha kicsit nulla alá is megy emiatt.

2020. aug. 16. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

9-es: ez engem igazol.



2+3+4+6-os voltam.

2020. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!