Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedhetett így? Mit...

Miért viselkedhetett így? Mit lehetett volna gondolni a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad ezen rágódni. El kell engedni a témát. Volt egy lány a munkahelyen. Együtt dolgoztunk. Sokat nevettünk , hülyéskedtünk együtt. Úgy, mit kollégák. Tényleg jól kijöttünk. Együtt töltöttük a szüneteket. Sokat beszélgettünk. Volt úgy, hogy teljesen magától kezdett el mesélni az életéről. Műtötték is. Akkor is jól esett neki, hogy Írtam neki messengeren. Nem tudok róla, hogy akkoriban lett-e volna valaki neki. Pàrkapcsolat szemszögéből. Aztán az egyik napról a másikra nem állt szóba velem. Nagyon távolságtartó lett. Rákérdeztem, hogy mi a baj. Azt felelte, hogy nincs miről beszélnünk. Nem tartozik magyarázattal. Azóta el is kerültem másik műszakba. Volt még egy kolléganő, aki velünk dolgozott. Valamiért ő sem akar nagyon szóba àllni velem. Azóta minden közösségi oldról letíltott. N
2020. aug. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Fura, ha nincs oka, nem tettél semmi rosszat... Mit tudhatnak, amit te nem (akár fals dolgot)? Olyannak tűnik, mintha az egyik valamit mondott volna rólad a másiknak, és ezért bemondták az unalmast...
2020. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Valami elterjedt ott Rólad. Nem tettél bárhogyan nekik keresztbe?
2020. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azt hitte, hogy leszbikus vagy. A saját rigolyája és homofóbiája elriasztotta tőled nEHog VéLETlEn b-ZiNaK nÉzZék juj.
2020. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Lehet vki pletykált vagy vmi
2020. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

En akkor ignoraltam igy vkit amikor egy harmadik feltöl hallottam vissza amit csak neki meseltem el.

Nem volt ugyan egy magandolog azaz mindenkinek elmondhattam volna csak ebböl ugye rajtam az ment végig hogy ezek szerint amikor vele beszelek akkor joforman olyanokkal is közvetve igy, akikhez szolni sem akarok, az ugy betett rendesen.

2020. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van valakije . Rájött , hogy te többet szeretnél tőle mint barátság , de ő nem.

Ne fuss utána .

2020. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!