Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegszabadság miatt hátrányos...

Betegszabadság miatt hátrányos megkülönböztetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Még év elején beteg lettem, az ágyból nem tudtam kikelni, azon a héten otthon voltam.

Viszont pénteken felmérések bentről hogy otthon tudok-e még maradni, mert nincs bent munka.

Persze okéztam, mert tudtam hogy okkal kértek tőlem ilyet.

Mostanában viszont hallottam felettem lévő embertől hogy hát mennyit otthon voltam már betegszabi???

Ez most komoly?

Most megint beteg vagyok, próbálok maradni de a vírus miatt nem kockáztatok.

A poén hogy tavaly is volt ilyen, akkor meg a főnököm szólt hogy sokat vagyok otthon, de az nem baj hogy annak a harmadára ő kért meg??!


2020. aug. 24. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik sajnos. Nálunk a home office elvették, ha nincsenek meg a számaid, ami evidens ha elmész 2 hét szabadságra vagy betegszabadságra. Ha nagyon betegeskedő vagy jobb együttműködni mostanában, mert könnyen beleeshetsz a leépítésben ha lesz nálatok.
2020. aug. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez azért durva nem?

Jólvan, azért nem érzem magamat veszélyben, jövőhéten áll vissza a cég a 8 órára, mert úgy látszik beindul a szekér most.

2020. aug. 24. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza, ha megkérnek maradj otthon
2020. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A cégek is pénzből élnek, azzal hogy nem termelsz, otthon lógatod a lábad, csak viszed a pénzt. Nyilván nem éri meg nekik téged így foglalkoztatni, én már rég kirúgtalak volna.
2020. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#

Gratulálok :D

Gondolom tipikus munkanélküli vagy, aki az életét azzal tölti ha éppen van munkája, hogy kibeszélje a többit.

Sajnálom, remélem miharabb megkapod amit erdemelsz :)

2020. aug. 24. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert mit érdemlek meg?
2020. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!