Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezdjek új életet és...

Hogyan kezdjek új életet és szokjam meg a munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap sikerült végre kapnom egy állásinterjút, és elég sokáig nem dolgoztam, mert nem találtam egyzserűen. Remélhetőleg holnap sikerül és felvesznek, de hogy kezdjek dolgozni szociális fóbiával? Egész szakközép óta kezdődött, azóta néha elmúlik majd visszajön. Mostanában nagyon erős hiszen iskolába már nem mehetek (2 sikertelen szakközép után találtam egy nagoyn jó osztályú szakiskolát), csak a munka maradt. Már félek, hogy valamit elrontok azt megint munkanélküli leszek hónapokig. Viszonylag egyszerű munkáról van szó ilyen csomagolás. De nem tudom, hogy szoktassam magam vissza emberekhez. Hogy viselkedjek holnap az interjún. Mert nagyon kéne a pénz és szeretnék új életet kezdeni, félelem mentesen. Terveimben van az új nyaraló vásárlás ahova néha elvonulhatok pihenni, remeteként élni kicsit. Bár az még pár év de azzal a fizetéssel amit kapni fogok simán összetudnék kapargatni pár milliót pár év alatt, mert családom szerencsére támogat ebben. De eddig is csak pár hónapot vagy hetet bírtam ki egy munkahelyen, hogy vegyem rá magam, hogy akár évekig dolgozak egy cégnél? Mindenképp új életet akarok, ha megvan a ház akkor tervezek új külsőt is mint új haj, új stílus stb..De eléggé félek a munka és a zemberek miatt. Főleg iskolai csesztetés miatt alakult ki. Van valami tippetek? 22L.



2020. aug. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Szedj fel egy gazdag hapsit.
2020. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megjegyzem nem szeretnék társat...ha lehet olyanok irjanak akik tenyleg tudnanak valamit segiteni
2020. aug. 25. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam orvosnál, de szerintem nekem is ilyen bajom lehet. Ezért vagyok ugyanazon a helyen már 20 éve, mert nem szeretek új helyre beilleszkedni. Mondjuk én impotens vagyok. 39/f
2020. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!