Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meséltek pozitív dolgokat a...

Meséltek pozitív dolgokat a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

Eddig két állásom volt, 2évig, de mindkettőnél csak szenvedtem. Bunkó főnök, rémes kollégák. Holnap megyek állásinterjúra, és kissé félek a rossz tapasztalatok miatt.

Tudnátok adni motivációt? (már a pénzkeresésen kívül). Veletek milyen jó dolgok történtek a munkahelyeteken? Vagy miért szerették bejárni?


2020. aug. 27. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Gyűlöltem az összeset. Már odáig jutottam, hogy öngyilkos akartam lenni. Amióta vállalkozó vagyok, nincs ilyen problémám.
2020. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

"pozitív dolgokat a munkahelyetekről"

Fizetésnap.

2020. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem viszonlyag jó munkahelyem van, a szakmámban dolgozom, fix munkaórák vannak, de rugalmas is tud lenni. A főnök jó fej, támogatja, hogy munka mellett tanulok, kikéri a véleményemet arról, hogy milyen területeken tudnék a leghatákonyabban munkát végezni, és ha konfliktusok vannak, jól tudja kezelni őket. Kollégák kevesen vannak, nem vagyunk legjobb barátok, de jó embernek tartom őket.
2020. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

3 éve vagyok egy cégnél. Nagyon nehezen idnult, mert rossz környezetbe csöppentem, de aztán átkerültem más kollegákhoz és onnan jól ment minden. Sok szabadnap, jó fizetés, kényelmes munka, jó kollegák.

Ami a negatív, hogy ennek most vége :(

Mármint cégen belül maradhatok, csak más melóm lesz, más beosztás, de legalább olyasmit fogok tanulni, amit bármikor hasznosíthatok majd.

Szóval nekem ez is pozitív úgymond, hogy egy telejsen új dolgot megtanulhatok cégen belül.

2020. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Találd meg azokat a pontokat amik nem tetszettek a melóban! Én gyűlölöm az embereket, mert engem 1 rossz szó, flegmázás, tahó viselkedés is letaglóz. Szóval számomra a biztonságiőr,vagy programozó szakmák lennének ideálisak.
2020. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kamionozás, mozdonyvezetés esetleg.
2020. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pilóta...
2020. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Munkahelyről Mo.-n pozitívat? Lehetetlenség...

Talán egy külföldi országban.

2020. aug. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a pozitivitast😂
2020. aug. 28. 05:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen kave, ja nem, az sincs ingyen, akkor kifogytam az otletekbol
2020. aug. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!