Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meséltek pozitív dolgokat a...

Meséltek pozitív dolgokat a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

Eddig két állásom volt, 2évig, de mindkettőnél csak szenvedtem. Bunkó főnök, rémes kollégák. Holnap megyek állásinterjúra, és kissé félek a rossz tapasztalatok miatt.

Tudnátok adni motivációt? (már a pénzkeresésen kívül). Veletek milyen jó dolgok történtek a munkahelyeteken? Vagy miért szerették bejárni?


2020. aug. 27. 23:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Rugalmas munkaidő, legalábbis a mi osztályunknak, baromi kellemes az iroda.

De ennyi.

10 rosszat fel tudnék sorolni emellé

2020. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irtó jó a munkahelyem. A főnökeim jofejek, megdicsernek, ha jól dolgozol. Megkoszonik amikor leadsz egy feladatot. Mindig megkerdezik hogy hogy vagy és érdekli is őket. Mikor rossz passzban voltam, adtak lehetőséget, hogy szakemberrel beszéljek és fizették. Bármilyen előadásra meg képzésre elmehetek, és fizetik is ha szakmai. Karácsonykor kaptam egy plusz fizetést. Akkor jövök - megyek, amikor akarok, csak azt nézik, hogy kész van e amit kértek. Bevihetném a kutyám, csak túl sokat kéne buszoznia, ezért nem teszem. Ja 100%-ban fizetik a helyi bérletem. És mindemellett a tevékenységével több ezer emberen segít mindennap, tehát jót teszünk.
2020. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pozitívumok:

- olyan melóm van ahol távolságot tudok tartani másoktól és vásárlókkal se nagyon van dolgom (2020-ban ez sokat számít, de már előtte is felüdülés volt :D)

- annyira egyszerű a meló hogy közben berakhatom a fülest és egész műszak alatt azt hallgatok amit akarok (zene, hangoskönyv, podcast, akármi ami a neten fent van)

- mégis csak fizikai meló tehát közben még formában is maradok (és fizetnek érte :D)

- szünetben nyugodtan leülhetek enni, nincs kapkodás hogy "gyorsan egyél valamit aztán gyere vissza" (az előző munkahelyen - mivel menedzsmentben voltam egy pörgős és kaotikus munkahelyen - folyton sietni kellett mindennel, így a saját szünetemmel is, már a kiégés szélén voltam)

2020. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó főnök, karrier, tanulás támogatása, rugalmas munkarend és szabadságkiadás, megbecsülés stb stb.
2020. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én a volt főnökömre tudok jókat mondani, imádott és mindenben támogatott. Meg a munkaidő, a sok szabadnap.
2020. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

- jó fej és korrekt a főnököm

- a munkatársaimmal is jól kijövök

- tiszta és kultúrált munkakörnyezetben lehetek

- normális a munkaruhám (értsd: utcára is simán ki merek menni benne, és nem akarom fejbelőni magam, valahányszor meglátom magam benne egy tükörben)

- tudok azonosulni a munkahelyemnek a témájával, profiljával, azaz illik hozzám

- értek is hozzá és rendszeresen érnek sikerélmények

- változatos, nem monoton szalagmunka (korábban ahhoz is volt szerencsém)

- embereknek segíthetek, és amikor sikerül, akkor jó érzés látni rajtuk, hogy milyen hálásak


Azért azt tegyük hozzá, hogy a nem a suli után pottyant rögtön az ölembe ez a lehetőség. Előtte évekig dolgoztam négy másik helyen (üzemekben, gyárakban), szóval mondhatni, hogy a szamárlétra alsó szintjébe is bőven belekóstoltam.


26/F (könyvesboltos)

2020. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem akarok köcsög lenni, de könyvesboltban dolgozni nagy előrelépés?
2020. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

A régi szalag -és mindenféle gyári/üzemi munkáimhoz képest mindenképp előrelépésnek élem meg.

2020. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!