Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy számomra kedves kollégámat...

Egy számomra kedves kollégámat bejelöltem Facebookon, de nem fogadja el az ismerősnek jelölést. Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, én is kértem már tőle szívességet, ő is tőlem, munkahelyen kívül is, ráadásul több, közeli munkatársával, munkahelyen kívüli ismerősével szintén jóban, illetve közeli barátságban is vagyok. Nekem értelemszerűnek tűnt, hogy felvegyem vele a kapcsolatot Facebookon is. Neki vajon miért nem? Mindketten nők vagyunk, nem ismerkedési céllal jelöltem be, mielőtt félreérthető lenne a kérdésem.
2020. aug. 28. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azokat a kollégáimat jelölöm vissza, akivel tényleg közeli kapcsolatban vagyunk, és munkán kívül is szoktunk beszélgetni.
2020. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!