Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálom azt amit csinálok,...

Utálom azt amit csinálok, utálom, hogy kevés a fizetésem mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én többre vagyok hivatott, hogy napi 10 órát dolgozzak. Mások 8 órát dolgoznak és vigann mennek haza én akkor a háztetőkön sz...pok lecelek és cserepelekk. Minden nap szutykos és büdös vagyok alig várom, hogy lezuhanyozzak.


A derekam és lábam már sokszor kivan a sok állástól és terheléstől. Megcsinálom nem arról van szó de sokszor már elgondolkodok, hogy ez így nem jó.



Van egyébként érettségim és szakmám csak Budapesten lenne legközelebb lehetőség az elhelyezkedésre.



2020. aug. 31. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Menj ki németbe ott is van hogy 10 órát is dolgozni kell, csak éppen 2-3x annyit kaphatsz
2020. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Tehát van másik szakmád az ács-tetőfedő munk amellet. Akkor mi az akadálya annak, hogy Bp-re költözz?
2020. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy mindent kifizetnék és ugyanott tartanék max annyi, hogy több szabadidőm lenne.
2020. aug. 31. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

19:17-es vagyok


A szabadidőd tanulással tölthetnéd, hogy még jobb szakmád/nyelvtudásod/akármid legyen, nem gondolod?

2020. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
A legtutibb, ha bevállalsz egy life-coach képzést.
2020. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Vagy indíts egy vállalkozást, abból baj nem lehet :)
2020. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell keresned magadban a választ arra, hogy melyik az a foglalkozás, amit szívesen csinálnál és kereslet is van rá, - meg lehet belőle élni. Ezután meg kell szerezni a píralapú jogosítványokat ahhoz, hogy művelni is legyen lehetőséged ezt a munkát, - ehhez 100 %, hogy el kell végezned ilyen-olyan iskolákat, esetleg jogosítvány is meg kell szerezni. Ezt követően érdemes szétnézni a munkaerőpiacon, hogy van-e a lakóhelyedhez közel eső, betöltetlen állás, amiért tanultál. Ha válogathatsz esetleg több közül is, akkor csábító - és bevett szokás - a jobban fizető ajánlatot elfogadni, - más kérdés, hogy sok embernek kedvezőbb a szerényebb bérezésű, de nyugodtabb munkakör. Ezt már neked kell eldöntened a későbbiekben úgy, ahogy azt is, hogy van-e lelki, fizikai erőd belevágni egy ilyen projektbe. Munka mellett nagyon nehéz tanulni - és mind a kettő fronton megfelelni az elvárásoknak.
2020. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4: egész napos fizikai munka mellett, fáradtan, mindennapi teendők elvégzése mellett nagyon nehéz nekiülni, és tanulni, pláne ha 10 órát melózik.


Esetleg egyéni vállalkozáson nem gondolkozol kérdező?

2020. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!