Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfogadjam vagy inkább keresse...

Elfogadjam vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés

kb. 6 hete voltam egy interjún, azt ígérték pár napon belül visszajeleznek - nem tették, felhívtam őket és további 1.5-2 hetet kértek. Kivártam, de nem jött válasz úgyhogy elkönyveltem sikertelennek és jelentkeztem több helyre, jelenleg több álláskeresési pályázatom is folyamatban van.


Ma felhívtak az első helyről, hogy mégis felvennének és azonnal kezdeni kéne. Természetesen megérdeklődtem miért csak most és kiderült, hogy felvettek mást aki ma benyújtotta a felmondását és lelépett, szóval sürgősen(!) kellene a válasz vasárnapig és hétfő reggel már személyesen menjek be aláírni ha elfogadom.


Nyilván ez egy biztos lehetőség lenne, az nem érdekel, hogy csak második vagy kitudja hányadik választásuk voltam.

Viszont menjek e olyan helyre ahol ennyire semmibe néztek és még egy sablon emailt sem voltak haladóak küldeni? Most meg úgy kezelnek és elvárják, hogy azonnal rendelkezésre álljak.


2020. szept. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szokásos provokatív kérdés?

Mivel nincs más, vállald el, örülj, hogy legalább oda kellesz jelen helyzetben. Pontosan tudod te is, hogy manapság nem nagyon jeleznek vissza nemleges válasz esetén.

2020. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi provokatív nincs benne. Volt pár interjúm, ahova behívtak onnan mindig kaptam legalább egy sablon emailt akkor is ha nem.
2020. szept. 4. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, és ha próbaidő alatt kapsz egy jobb ajánlatot, akkor amúgy szó és hang nélkül megléphetsz, addig meg pénzed is lesz.
2020. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vállalnám, de ha jönne jobb lehetőség, akkor gondolkodás nélkül dobbantanék.
2020. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!