Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le azért, hogy...

Miért néznek le azért, hogy hazajöttem vidékre nettó 140 ezerért dolgozni, ahelyett, hogy Pesten maradtam volna egyetem után, magas fizetésért?

Figyelt kérdés
Hiába kapnék ott 300-at, ha 150 egy albérlet, ugyan ott vagyok, mint ha itthon dolgoznék fele ennyiért.. Meg nem szeretem azokat a kis lyuk lakásokat, jobb itthon a családi házban

2020. szept. 4. 23:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Soha nem lesz Pesten saját lakásom, akkor minek tervezzek oda? Lakjak a halálomig egy cipősdoboz méretű albérletben? Ha nem mentem volna egyetemre akkor soha fel sem merült volna, hogy Pesten lakjak
2020. szept. 5. 14:26
 22/25 A kérdező kommentje:
De azt is megbántam, hogy egyetemre mentem. Tanultam volna inkább szakmát.
2020. szept. 5. 14:27
 23/25 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szélsoséges dolgokat vizionálsz, amit normális karrier és életvitel-menedzsmenttel elkerülhetsz. Vannak kellemes albérlet szobák már 80 körül jó közlekedéssel, parkos helyen. Az enyémhez hasonló (60 nm, parkos, tégla) lakást is kapsz már 150ért. Én kb. 5 év munkaviszony után tudtam saját lakást venni, nyilván nem azonnal lesz, de ha kompetens vagy, összejön. Most millió felett keresek, pedig alig múltam 30. Vidéken ez esélytelen.
2020. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Milyen végzettséged van amivel millió felett keresel? Mert én büfészakot végeztem


Apa pl villanyszerelő és 800-at megkeres vidéken, szóval nem esélytelen

2020. szept. 5. 15:57
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megértelek mi is hazajöttünk párommal 8 év Budapest után Zalaba, kis falunkba!

Soha esélyünk nem lett volna ott házat venni, mi se akartunk lakásban élni, itt meg vettünk egyet, felújítottuk, közeli városba járunk dolgozni.

Szerintem jobb itt. ;)

2020. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!