Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan győzzem le a félelmem ?

Hogyan győzzem le a félelmem ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már dolgozni de annyira elegem van a magyarorszàgi helyzetből. Egyszer dolgoztam még tanulóként egy étteremben de amikor eljött a fizetés ideje alig akarták ide adni azt a 40 ezer forintot amiből sulira vásároltunk be. Aztán a következő munkahelyen egy gyerek oda jött és elkezdett zaklatni hogy ő neki mekkora a nemi szerve, plusz még a főnök is engem piszkált úgy hogy kiborultam és elküldtem mindenkit a sunyiba. Elképesztő mi folyik itt Magyarországon a munkahelyeken. Annyit kell gürcölni és úgy használják ki az embereket ahogy tudják. Már elegem van az itthoni helyzetből és még csak 22 vagyok. Ezért félek hogy megint idiótákat fogok ki.

2020. szept. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Rosszak az előző élményeid, de nem minden munkahely ilyen. Meg kell próbálni idehaza. Próba - szerencse.
2020. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha alja helyen dolgozol, alja emberekkel kerulsz interakcióba. Ez nem magyarország-specifikus. Ha ugyvedi irodában, vagy tanácsadó cégnél dolgoznál, nen ez lenne, pedig az is Mo. Ezert kell tanulni.
2020. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden munkahely ilyen. Egyszerűen rosszakat fogtál ki eddig. Milyen területről van szó?
2020. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én 7 hónapot húztam le egy gyárban de ott eléggé kihasználták az embert.


22 leszek éppen ezért gondoltam hogy beiratkozok egy 2 éves logisztikai technikum-i képzésre (vasút szállítmányozás).

Emellett van egy rendszer karbantartói papíron szóval majd eldől mi lesz később.

2020. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!