Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható lett volna, hogy...

Elvárható lett volna, hogy nekem is szóljon a főnök?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki ítélkezni fog, mert itt mindenki tökéletes, de lépjünk túl ezen... jóban vagyok a főnökkel, pár hónapja viszonyunk van. Ma reggel jött be, és láttam, hogy egyből a helyetteséhez megy. Szólt neki, hogy nem tud jönni dolgozni, mert hazaküldték a gyereket a bölcsiből, mert köhögött. Nincs ki vigyázzon rá, neki kell otthon maradnia vele, lehet hogy hetekig. Mert három gyereke is van. Aztán el is ment. Ezt ugye én nem hallottam, hanem jött a helyettese, és ő mondta, hogy nincs főnök és nem is lesz bizonytalan ideig, ez miatt. Kicsit rosszul esett, hogy hetekig nem is fog látni, és annyira nem volt képes, hogy legalább hozzám odajöjjön és közölje. A helyettesétől kell megtudnom. Ahhoz képest, hogy mikor együtt voltunk mondta mennyire szeret, meg milyen sokat jelentek neki, meg így meg úgy. Most meg rám se nézett, csak rohant a gyerekéhez, mert az köhintett kettőt... jogosan vagyok ezen kiakadva? Nem lett volna elvárható, hogy tekintettel a kapcsolatunkra, legalább csak odajöjjön szólni? Ennyit jelentenék neki?

L/25


2020. szept. 9. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom fel van paprikazodva a sajat gyerekétöl, hogy neki kell ra vigyaznia. Es düheben nem ez volt a legfontosabb dolga hogy neked jelentsen

Sajnalom a kicsit, tuti nem szivesen latja el.

2020. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem volt ideges, csak sietett mert várta a gyereke. De ha a helyetteséhez volt ideje odamenni, hozzám nem? Én is tudtam volna tájékoztatni a többieket, mégis inkább hozzá ment. Nem hogy a családja, de még a sima helyettes kolléga is előrébb van nálam?
2020. szept. 9. 15:59
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Lehet attól tart a problémák a gyerekekkel elriasztanának.

Megmondta neked kerek perec hogy 3 gyereke van, ez szerintem teljesen fair, de nem akarja magát emiatt rossz színben feltüntetni. Lehet a helyettese önként jött oda hozzád, és a főnököd-barátod ezt meg sem említette volna neked, vagy később máshogy akarja tálalni.

2020. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, de szerintem mg csak leszart.
2020. szept. 9. 16:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs viszonyom a főnökömmel, de most belegondoltam, hogy ha lenne és ilyen szitu lenne akkor biztos nem hozzám jönne oda, hogy szóljon. Nyilván ez a többi kollégának alapból gyanús lenne. Nem ítélkezem, de ilyen dolgokra számíthattál volna amikor egy 3 gyerekes apával kezdtél.
2020. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha én lennék a főnök helyében és beteg a gyerek, alapból a másik szülőt értesíteném róla, aztán a helyettesemet, hogy vegye át a munkámat. A munkahelyi unaloműző pina nincs a fontossági listán.
2020. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, a munkahely az munkahely, a szerető meg szerető akkor is, ha a főnök szeretője.

Azzal tisztában kéne lenned, hogy a főnök helyettese a te főnököd is, miért valad üzengessen a főnöködnek?

Tudomásul kell venned, hogy ez az 'előnye' a főnök szeretőjének lenni.

Biztos vagyok abban, hogy főnököd neked fog először szólni hasonló esetben, amint te leszel a helyettese.

2020. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Jól látod, leszart, de mégis mit tett volna? Te csak egy ócska punci vagy, a családja meg a családja, nem tudom mire számítottál.
2020. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát legalább ennyi van abban a féregben, hogy ha gáz van, akkor a gyereke az első és nem a ringyója.
2020. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

A munkahelyeteken mindenki tud a viszonyról? Ha igen, illett volna, hogy szóljon hozzád két szót. Ha nem, akkor nyilvánvalóan házon kívül akarja kezelni ezt az ügyet, majd munka után felhív.

De azért gondolkodj el, mi az ördögöt akarsz te egy három gyerekes pasitól. Ne érti meg otthon a felesége? A nyakába varrja a kölyköket, mikor munkával egybekötött randevúzás után fáradtan hazaér?

Csak számíts rá, hogy ez a férfi veled ugyanazt fogja tenni mint a feleséggel, amint nem te jelented majd számára a kilépést a hétköznepi taposómalomból.

2020. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!