Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök megnézte a mellem, ez...

A főnök megnézte a mellem, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem voltam nagyon kivágott fölsőbe, de nem is garbó volt rajtam. Egy lenge V kivágású blúz volt rajtam. Push up mellem sincs, nem is hordok merevítős melltartót mert nem szeretem. És mégis miközben beszéltünk egyszer letévedt a szeme, de aztán el is kapta onnan. Úgy tettem mintha nem vettem volna észre, de azért kicsit összébbhúztam a köpenyem. Ez azt jelenti tetszem neki? Vagy ez nem jelent semmit a férfiaknál? Túlgondolom?
2020. szept. 12. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Túlgondolod. Látszott a melled és ránézett.
2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nőn nagy kabát van összehuzva akkor is eltéved néha a tekintetem. Nem jelent semmit, amolyan önkéntelen szemrángásnak fogd fel.
2020. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A nőknek miért nincs ilyen önkéntelen szemrángásuk?
2020. szept. 12. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert nők
2020. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

A leszbikus nöknek valószínüleg van!

A heteró nöknek meg egy szinttel lejjeb téved néha a szeme!

2020. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Nalunk egyszer meg varatlanul bejött egy befolyasos cegvezetö(mivel nöi munkaerö volt csak igy nem volt rajtam melltarto, sokkal lazabban fogtuk a dolgokat)

De erre azt veszem eszre hogy haptàkban kell àllnom mert a fönökünk bemutatja a cegmüködèsünket ràadàsul egy belügyesnek..

Hàt ràmnézett es tisztara ugy nézett ki hogy az öltözékem miatt ö szégyelli magàt helyettem..


A ffiak nem mindig a nöi bàjt keresik..csupan az alapjàn is "skatulyàznak" egyszerüen.


Ö azota sem volt nàlunk. De màr képben van ki viszi a pénzügyeit..

2020. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, én is volt már hogy lecsekkoltam a főnökömet :D
2020. szept. 12. 16:50
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
*azota erdekes de a fönök bejelenti elöre ha fogadnunk kell vkit..
2020. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem nemtől függ, inkább egyénfüggő. Én is automatikusan odalesek a férfiak micsodája felé, hátha látszik a nadrágon keresztül, akkor is, ha nem akarok tőlük semmit. Sajnos ez van, néhányan ilyen csapnivaló ösztönlények vagyunk.
2020. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

#3

Volt már olyan helyzet mikor tudtad hogy valahova nem szabad nézni vagy nem illene, de azért csak oda pillantottál??



Az amúgy nem tudom mennyire van meg hogy a férfiak pupillája a meztelen nőre tágul a leggyorsabban, a nőké meg a babákra.

Ha mi rá pillantunk egy nőre akkor az erkölcstelen dolog. De ha egy nő ránéz egy csecsemőre még oda is mehet, hogy "jajj de cukiii". Bezzek ha mi tennénk egy hasonló megjegyzést...


De mint mondtam ez önkéntelen. Mikor valaki semmilyen szexuális vonzalmat nem vált ki belőlem, sőt inkább undort azt is megnézem akaratlanul is. Hiába hagy teljesen hidegen, akaratomon kívűl megy a dolog. Nyílván nem fordulok meg utána, vagy nem mozdítom úgy a fejem. De mint mondtam ez egy akaraton kívűli szemrángás, ami idegesít is néha.

2020. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!