Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek felmondási, nem is...

Nem merek felmondási, nem is tudom még érné e ebben járvány helyzetben? Félek hogy nem találok másik munkahelyet.Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Már nem szeretek bemenni sem, nem is érzem megbecsülve magam ott. Nem is tudok velük már jól elbeszélgetni. Egy csomót tudnék panaszkodni hogy mi nem tetszik. De lehet csak túl reagáló mivel más munkahelyen se lenne jobb.


Most megint kezdődik a tilalmak és nincs új munka hely ahova tudom hogy mehetnék. Sőt nem is tudom hova vennének fel csak érettségivel.

Nem tudom még várjak e jövő tavaszig vagy most cselekedjek... Azt se tudom hogy zajlik egy felmondás?! Nem merem kimondani hogy fel akarok mondani akkor mégis hogyan álljak a főnököm elé? Még ha lenne egy másik hely akkor másabb lenne. Úgy mernék de így hogy semmi. Megkerdezni és hova tovább, én meg mondom majd hogy nincs terv és még a járvány miatt se lesz igazán felvétel?! :/

Munka után ahogy haza érek full fáradt vagyok és ideges. Fáj mindenem már meg ott még van hogy enni se tudok és még idegesebb vagyok hogy még ennyire se jár idő. Nem tudom mi tevő legyek...


Más volt már hasonló helyzetben? Hogy csinálnátok?


Szoktam nézni milyen állások vannak fent a neten de nincs olyan ami tetszene meg nincs is sok választék. Ráadásul kis faluból kéne mindig bebuszozni mert itt nem sok lehetőség van, inkább messzebb... Plusz félek a vírus miatt még rosszabb lesz, de már nem akarok ott maradni és mindig idegeskedni. Szeretnék vmi újat de még én se tudom mit vagy hogyan is lépjek?



2020. szept. 17. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát, másik állásod csak úgy magától nem lesz, keresni kell. Alternatíva hiányában én nem mondanék fel, mert két szék közül a pad alá esel. Ha találsz egy másikat akkor ott írj alá, itt meg mondj fel.
2020. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne mondj fel. Akkor nem kapsz munkanélküli segélyt. Valahogy érd el hogy kirúgjanak vagy menj el betegállományba ha ennyire ki vagy borulva lehet depressziód van ami pár hetes pihenést igényelne.
2020. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Álláskeresési járadékra jogosult mindenki ,akinek van legalább 1 év munkaviszonya, függetlenül attòl, hogy ő mondd fel vagy neki, esetleg közös megegyezés.

Ha nem szereted hagyd ott ,ne a segélyre alapozz, mert az amúgy se mérvadò.

Fő a testi illetve lelki egészséged.

2020. szept. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a segélyre hajtok. Egy jó nunkagelyre szeretnék de jelenleg nem tudok olyan helyről ahol lenne felvétel.

Nem merek csak úgy fél mondani de minden nap szenvedés egy kicsit.

2020. szept. 18. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, én nem mondanék fel a helyedben csak ha biztos van jobb.
2020. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltál végül? Hasonló helyzetben vagyok én is.
2020. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam fel. Most épp jó, bár vágyok a változásra de most nem merek... Neked miért nem tetszik?
2020. szept. 30. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!