Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság lenne erre megkérni...

Bunkóság lenne erre megkérni a portást?

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél dolgozom, ahol a kapunál portaszolgálat van, ő szokta átvenni a céges dolgokat a postástól és ő engedi be a kamionokat a telepre.


Én munka mellett maszekolni is szoktam használt árukkal, így elég nagy a csomagforgalom nálunk. Eddig a párom vette át a csomagokat a vállalkozásánál, de most úgy alakult, hogy be kellett zárnia és beosztott lett. Az új munkahelyén egyelőre nem akar próbaidősként ebből problémát csinálni, ezért más megoldást kell találnunk.


Azt találtam ki, hogy a portásunkat megbízom, hogy vegye át a csomagjaimat, esetleg pénzt is hagynék ott neki, ha utánvétes lenne a csomag és akkor oda intézném mindig.


Szerintetek ez így bunkóság lenne? Végülis ő azért van ott, hogy a szállítókat és ügyfeleket rendezze, ha úgy nézem, akkor ez is a munkája része, csak azt az egy postai csomagot most nem a cég számára fogja átvenni. Egyébként jóban vagyunk, de nem szeretném kihasználni emberileg, ezért nem tudom, hogy ez így bunkóság lenne-e vagy sem. Esetleg adjak neki ezért egy jelképes összeget?



2020. szept. 19. 23:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem amúgy az szúrt szemet, hogy megengedte a főnököd. Valami fekete cég vagytok? :D

Amúgy ritka pofátlan vagy, de tényleg.

2020. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer utoljára: Megbeszéltem vele, nem vette zokon. És nem munkát adtam neki, hanem megkértem rá, hogy vegye át a csomagomat, mivel a futár amúgy is a portára megy legelőször érdeklődni (a telep bejárata maga a porta, így érthető?), tehát nem arról van szó, hogy lesnie kéne a csomagot. Hatalmas különbség.
2020. szept. 27. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!