Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember az, akinek...

Milyen ember az, akinek októberben még 20 nap szabadsága van?

Figyelt kérdés
Egész évben 5 napot vett ki össz vissz nyáron, és mindjárt itt az október, és még 20 napja bent van. Mert hogy nem tudott elmenni, mert nem engedték el, mindig volt valami. Hogy van élete az ilyennek? Az év 90 százalékát bent tölti a munkahelyén? Normális? Vagy csak kihasználják?
2020. szept. 22. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember aki a más szabadságával foglalkozik?
2020. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Pl.: ÉN.


Nem megyek egy forró országba, egy valag pénzért, mikor itthon is dög meleg van.


Én végig tolom a nyarat, aztán mikor leesik a hó, akkor lelépek nyaralni.


Ja, és hanuka és karácsonykor is dolgozom, ha kapok érte valamit. Szex, ingyen szerelés, benzinkártya,... én és a kollégák is jól járnak. Ott segítek, ahol tudok.

2020. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem 20 munkanap távolléttől lesz valaki emberebb mint más.

Nem mindenkinek van szüksége rá. Nekem például egyben több nap többet ér mint minden héten egy nap, szóval én is tartogatni szoktam. És igen, függ sok mindentől.

De amúgy ő dolga, engedd el :)

2020. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Valójában semmi közöd ehhez! Ehhez kettő embernek van köze: neki és a főnöknek. PONT! Lehet, hogy nehéz elképzelned, de manapság a szabadságolásokat az esetek igen túlnyomó hányadában az alábbi jelenségek övezik: Fizikálisan nem tud számos ember elmenni szabadságra, mert olyanok a létszám, ill. képzettségi viszonyok. Kiadni és kifizetni SEM szeretik a munkáltatók a szabadságokat. A szabadságolásoknál mindig találsz néhány ügyeletes szarkeverőt, - ők azok, akik még azt is leszabályoznák, hogy amikor otthon vagyok, hány személyre és mit főzhetek a saját kontómra. Ezek fényében nem esemény, hogy sokszor, sok helyen bent ragadnak a szabadságok, de mint írtam, ehhez neked, - nem érintett személyként - semmi közöd. -Majd rendezi a kollégád a főnökkel a szabadságát, - nem hiszem, hogy szükségük van az asszisztálásodra.
2020. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Es akkor? Decemberig boven van ideje kivenni.

Hogy van élete az ilyennek?

Mert csak annak van elete aki az ev elso feleben elhasznalja a szabadsaga nagy reszet?

Kepzeld, olyan munkatarsam is van, akinek mind a 38 napja megvan meg szeptemberben.

2020. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Majd decemberben otthon lesz végig.🙂
2020. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van még ennyi. Hoztam át tavalyról, és eleve magas az éves keretem. Plusz még a túlórákból is összejön egy csomó :(.

De ez sajnos nem az én döntésem. A szakmámban nehézkes a helyettesítés, és a jelenlegi munkahelyem meg még ahhoz képest sem kezeli jól, amennyire mások. Eleve a szakmámban minden szerződésben benne van, hogy lemondunk a két hét egybefüggő szabiról, pedig pontosan látom mennyire kellene. Mennék én szabira, csak nem tudok.

A cégnél más poziban van aki szinte egész nyáron be se jött...

2020. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Volt ilyen kollégám: részben vallóban a munkája miatt, részben, mert munkamániás volt, de részben a főnökség nyalógépezetének az egyik oszlopos tagsága miatt volt ilyen.
2020. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen kollega vagy aki szemmel tartja más szabijait. Bocs semmi kozod hozza. Lehet nem tud hova menni, nincs kivel stb. Vannak olyanok akik unatkoznak otthon s jobb ha bent vannak. Teljesen mindegy miert van neki még annyi, ő dolga. Lehet egybe szereti kivenni tobb hetre. S az milyen kollega akinek 2 napja van mar csak pont olyan, tehat semmilyen velemeny nem lehet rola. Mindenkinek a sajat dolga hogy milyen módon veszi ki az őt megillető éves szabadsagat.
2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Én olyat ismerek, akinek 40 napja van még bent, 13 ebből tavalyi
2020. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!