Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindennap reggel 6 órára...

Mindennap reggel 6 órára járrni munkába mennyire kimerítő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 03:04
1 2 3 4
 11/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
67%
Én is 6-tól szoktam dolgozni, valóban enyém a délután. Aki "normális" időben dolgozik, annak oda az egész napja, én meg azt csinálom egész délután, amihez kedvem van.
2020. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Nagyszülőm egész életében így dolgozott, de csak úgy bírta, hogy fél háromra hazaért, bedőlt az ágyba, aludt 5-ig.
2020. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha állandó délelőtt, akkor arra rááll a szervezet.

Írta valaki a négy műszakot. Volt kollégám, aki szerette, nekem 7 év kevés volt, hogy beálljak rá.

És igen, tiéd a délután. Én most 8-16:30-ig dolgozok. Reggel hatkor kelek, délután 5-kor érek haza. Hidd el, ez se jobb!

2020. szept. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Jártam hatra, egy órát utaztam, de háromkor amikor hazaértem lezuhantam a kanapéra, mert nem bírtam nyitva tartani a szemem. Borzasztó volt és egy év alatt nem bírtam megszokni. De nem vagyunk egyformák, kollegáim simán bírták már tizenéve.
2020. szept. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
"én meg azt csinálom egész délután, amihez kedvem van." hivatali ügyeket nem lehet intézni,futár nem hozza ki a cuccok nagyrészét mert délután már nem jár erre,ha bevásárol az ember munka után akkor megintcsak későn ér haza.A postaládában mindig ott az értesítő h menjek be a postára mert aláírós levelem jött.A fontos dolgok mindig délelőtt történnek amikor az ember nincsen otthon...
2020. szept. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd, hogy akármikorra jársz dolgozni, a nap így is, úgy is 24 órából áll. Ha nem kell máshoz igazodnod, egyszerűen feküdj le annyival korábban, és egy hét alatt megszokod.
2020. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmam sincs hogyan csináljátok de minden elismerésem én nagyon fárasztónak találom az ilyen korai kelést

A férjem reggel 5től este fél8-ig dolgozik és valamikor szombaton is bemegy én itthon vagyok a kicsivel 8kor kelünk általában

Nagyon jól csináljátok sok szerencsét nektek

2020. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
67%

"hivatali ügyeket nem lehet intézni"


Akkor se, ha 8-9-re jársz.


"futár nem hozza ki a cuccok nagyrészét mert délután már nem jár erre"


Akkor is, ha 8-9-re jársz.


"ha bevásárol az ember munka után akkor megintcsak későn ér haza"


Akkor is, ha 8-9-re jársz.


Csak mindezzel hamarabb végzel 2-3 órával és van 6 óra szabadidőm, ha nem kell menni sehova.


A délutáni alvást se értem. Aki 8-9-re jár dolgozni, az otthon ledől aludni munka után?


Persze csinálja mindenki úgy, ahogy jól esik, de nekem így több időm marad magamra, mert ha normál időben megyek munkába, akkor reggel nincs elég idő arra, hogy belekezdjek valamibe, este meg MÁR nincs elég idő rá.

2020. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Én negyed 6-ra járok, más meg 3-ra. Kimerítő, de ez van.
2020. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem megvisel, még akkor is, ha minden nap korán (mondjuk 7 körül) lefekszel.

Ha 6-ra jársz, akkor kb. 4-kor már kelned kell:(

Félig ilyen időtábla szerint dolgozom, utálom.

2020. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!