Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindennap reggel 6 órára...

Mindennap reggel 6 órára járrni munkába mennyire kimerítő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 03:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Korábban kell lefeküdni.

Egyébként az is számít, hogy milyen messze van az a munkahely, mennyit kell utazni. Én 15 perc alatt beérek. Ha 6-ra kéne jönni, akkor 10 perc alatt lenne, mivel akkor nincs ilyen forgalom.

De ha reggel még 1 órát kell utazni, az már durva.

2020. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

Szeretem a picsogást, hogy reggel kelni kell. Akkor figyeljétek az én munkabeoszásom: 12 órás műszakok 6-tól hatig a kövi szerint

H-K nappal 6-6

Sz-Cs szabad

P-Sz-V éjjel 6-6

H-K szabad

Sz-Cs nappal 6-6

P-Sz-V szabad

majd elölről

Ja és nehéz fizikai munka egy angol malomban.

Ezt csinálnád?

2020. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%
"Akkor is, ha 8-9-re jársz"ezzel most mit akartál?azért nem mindegy h valaki hajnal négykor kel és munka után még délután ötig intéznie kell az ügyes bajos dolgait,még úgyis h nincs gyereke.minden nap...mindenért szabadságot kell kivenni.aki három műszakba jár annak havonta van olyan hete h délelőtt otthon van...
2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

7-16-ig dolgozom, pénteken 13-ig. Nekem 7-re is nehéz beérni, pedig 5 éve így járok. Viszont kárpótol, hogy viszonylag korán vége a napnak.

Én érzem, hogy nekem ez a 7 óra a korlát. Korábban ha megnyúznának sem tudnék felkelni és elindulni. Nincs is sok értelme, igazán gondolkozni délutántól tudok. Éjszakai bagoly típus vagyok alapvetően, így őszintén szólva nincsenek kiaknázva a rejtett energiáim ebben a munkidő beosztásban. Úgy 60%-on üzemelek.

2020. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%

Senki nem beszélt többműszakos munkarendről. Arról van szó, hogy kinek mi a kényelmesebb:


6-14-ig dolgozni vagy 9-17-ig.


Nekem a 9-17-es beosztás félbevágná a napomat és nem tudnék mellette semmit csinálni.

2020. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én 7-re járok, ez kb. az alsó határ, ha korábban kéne kelnem, nem lennék kipihent, bármikor feküdnék le előző nap. Ráadásul este későn leszek álmos, sokszor éjfélig is fennvagyok, ezért se tudnék hatra járni.
2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel lenne a munkahely és elég lenne kb. 5-kor kelni, én a 6-os kezdés választanám, azt azért már ki lehet bírni. Nyáron reggel 5-kor már majdnem világos van.
2020. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

8-16 volt a munkaidőm. Elkezdtem 7-re járni. Így már 3-ra végzek, reggel nincs dugó, van parkolóhely. Mivel nem ügyfélszolgálat jellegű helyen dolgozom, senkit sem zavar, hogy korábban jövök és megyek.

Nekem így kényelmesebb. Pár nap alatt átálltam. Hamarabb álmos lettem este, és korábban lefeküdtem.

2020. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17%
Most azt hiszed h hasraesik tőled itt valaki 22-es?
2020. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány órát kell ledolgozni és mennyi utazással jár.
2020. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!