Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen kezdek hétfőn...

Új munkahelyen kezdek hétfőn azóta hányok, hasmennestől kezdve minden bajom van, pánikbetegség lenne ?

Figyelt kérdés

Megjegyzem eddig nem sosem dolgoztam gyarba, és rohadtul parázok, hogy nem fog menni nem tudok korán reggel már 6ra ott lenni stb. Eddigi munkahelyeimen szállodába recepciós vagy takarító voltam. A legrosszabb hogy a gyomrom azóta osszevan szűkülve akárhányszor eszembe jut hogy mindjárt hétfő akkor vagy hányás kap el vagy hasmenés. Hogyan tudnám ezt leküzdeni ?

Annak idején volt hogy külföldre kellett utazni meló végett akkor semmi ilyen tünetem nem volt sőt örültem a kihívásnak. Viszont akkor voltam kb 23 éves most meg. 30 vagyok.


F


2020. okt. 3. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Munkaundornak hívják viccen kívül. Feltételezem ez csak egy opció hogy gyárba mész, szállodás melók kicsit másabbak de nyugi kb 2 hét és hozzászoksz.
2020. okt. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Gondolj arra, hogy emberek milliói évtizedek óta gyárban dolgoznak, és semmi gondjuk vele, te is kibírod egy ideig. Egyébként tök érdekes tapasztalat lesz, meglatod. Gondold azt, hogy egy újságnak dolgozol, cikket kell írnod a gyári munkások életéről, ezért kell beepulnod közéjük egy időre.
2020. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Igen jó a feltételezés. Nem nyugdíjba tervezek innen menni. Csak a jelenlegi állapotok miatt ez biztosabb hely mint a vendéglátásba dolgozni másik meg jelenleg nincs más választásom.

Nem beszélve arról ,hogy hamarosan lesz egy kisbabánk is és szeretném , hogy megkapjom mindent tőlem amire egy kicsinek szüksége van.

2020. okt. 3. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Első vagyok.

Vegyél egy nagy levegőt és nyugi.


Ez csak egy ideiglenes állapot, nem kell izgulni ha javul ez a xar helyzet akkor húzol onnan a faxba... Egyébként ha jó a csapat akkor még meg is szeretheted. Gondolj mindennap ha rosszul érzed magad, hogy a kicsi baba miatt muszáj.

2020. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért éled meg ilyen nehezen, mert kényszernek érzed. Pedig nem az. Lehetsz munkanélküli is, élhetsz segélyből, a híd alatt, stb. De persze a baba szerint is sokkal jobb választás a gyár. 👶 Egyébként sokan gyári munkának is örülnének, tudod te is, főleg, ha már gyerekük is van és úgy lettek munkanélküliek. Menni fog! De azért ne arra készülj, hogy "mindent" megadj a babának, hanem arra, hogy a legszuksegesebbet megadd: saját magadat. Az mindennél többet ér neki.
2020. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó adag idegesség.
2020. okt. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!