Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert gondoljak azt sokan,...

Miert gondoljak azt sokan, hogy a penznek nincs erteke?

Figyelt kérdés
Rengeteget dolgozhat a dolgozo a megelhetesert. A penz hamar elmegy, viszont cserebe sok faradsagot, megalaztatast, tamogatas nélküli (szobeli es anyagi javak)nelkuli idoszakot kap. Ellenben egy fonok, keveset dolgozik, munkaidejet nem tartja, eredmenyes idoszakokat zar. Ennyire nincs erteke a penznek?
2020. okt. 7. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Máshogy gondolkodik.
2020. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Akik szerint nincs értéke, azok tudják hogy mi számít igazán az életben, hogy mik a valódi értékek 🤷‍♀️

De kevesen vagyunk ma már sajnos.

2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez általában csak önvigasztalás. Gazdag embertől sosem hallani, hogy a pénznek nincs értéke.


#2: Hááát, pedig elég sokan vagytok, akik többnek érzik magukat, de egyszerű mondatokat is nehezen értelmeznek. Sehol sem írta a kérdező, hogy a pénznek lenne IGAZI értéke vagy ilyesmi. Ezt csak a saját egód hozta ide.

2020. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3, te nem értesz engem, de nem megyek le ovis szintre a kedvedért.
2020. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, ne hallgass rá. ;)
2020. okt. 7. 22:58
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
#4: Igazából már rég ott voltál, de nem baj. Gyönyörű kibújó ez a szöveg.
2020. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Ajajj. A közhelyszabópéterek lepontoztak. Na, ez az igazán ovis szint.
2020. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
7, légyszi vidd már máshová a frusztrációidat, itt senkit nem érdekelnek.
2020. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
#8: Nem én kezdtem el az egómat fényezni, hogy a csodálatosan bölcs kisebbséghez tartozom. Milyen frusztrációmról beszélsz? Kérlek, mesélj erről még. Miért gondolod úgy, ha egyszerű mondatok értelmezése sem ment, akkor pár sor alapján bárkibe is belelátsz?
2020. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9, te kötekedsz folyamatosan. A frusztrált, megkeseredett, boldogtalan ember csinál ilyet. Aki rendben van az nem érzi úgy hogy piszkálgatni kell másokat, akik hozzá sem szóltak.

De tudod mit? Fröcsögj akkor ha neked ettől egy picit jobb lesz mára :)

Rólam lepereg, te pedig kiadhatod magad.

Csak szegény kérdezőt sajnálom hogy széttrollkodod a kérdését.

Én nem adom meg azt az örömöt hogy továbbra is válaszolgatok és etetem a trollt, de te mondhatod még ameddig jól esik. Legyen a tiéd az utolsó szó.

2020. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!