Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen heteró kollégám...

Teljesen heteró kollégám miért mondhat nekem ilyet?

Figyelt kérdés
Nős, többgyerekes, heteró kollégám mondta nekem a múlt héten: - Figyelj, az irodában Te vagy köztünk a legjobb pasi, ezt el kell ismerni. - Lehet, hogy két kapura játszik?

2020. okt. 12. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Amikor valaki annyira homofób, hogy egy szimpla, baráti dicséret a külsejére is mély aggodalomba ejti :D


Nő vagyok, mi meg szoktuk dicsérni egymást (ruha, haj, köröm, bármi) a legnagyobb nyugodtsággal. Akkor a pasik miért ne?

2020. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te valahol mélyen látens meleg lehetsz, mert a szexualitásában biztos, mentálisan ép hetero férfinak eszébe se jutna egy ilyen ártatlan megjegyzésről erre asszociálni :D A férfiak is bókolhatnak egymásnak mindenféle hátsó szándék nélkül.
2020. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Osztálykiránduláson (17-18 körül voltunk) a fiúk telefonoztak, és valamelyikük talált egy jól kinéző férfi modellt. Mindenki elismerően bólintott, hogy valóban jó pasi :D (és ugye az elég valószínűtlen, hogy mind a ~10 srác meleg lett volna)


Egyikük (majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy hetero - az a fajta, aki gond nélkül bevallaná, ha nem) meg is szólalt, hogy az alá még ő is befeküdne :D Senki sem botránkozott meg.


Sőt, amikor közöltem velük, hogy labdába se rúg az én kedvenc modellem mellett, egyhangúan hördültek fel, hogy ki van csukva :D


Ergo attól még, hogy egy hetero ember nem vonzódik a saját neméhez, még nem vak. El tudja dönteni, hogy egy adott személy jóképű-e.

2020. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Állatira felfújod, szerintem ok nélkül, másrészt meg oh, te szegény jó pasi :D rémes sorsod lehet!
2020. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Szóval tetszik neked :D ne szedd el az asszonyától, nem lenne szép dolog
2020. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom. Csak bókolt.
2021. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az is fontos lehet, hogy milyen kontextusban mondta.


Volt-e valami előzménye, hogy mondta, vagy csakúgy mondta; és ha nem csakúgy "semmiből lecsapva mondta", akkor tehát milyen beszédek előzték ezt meg. Tehát ha volt előzménye is, akkor mi volt az, ha meg nem volt, az is érdekes lehet.

2021. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szegeny ferfiak, meg egy dicseretet se mertek elfogadni. nem tetszel neki, csak kozvetlenebb tipus, aki nem rest bokolni
2021. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!