Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Márciustól júniusig teljes...

Márciustól júniusig teljes home office nulla beteggel, most 6 beteggel tilos a home office? Ebben logika?

Figyelt kérdés

Márciustól jún végéig kötelező home officeban voltunk, 1 napra nem kellett bemenni.

Nulla beteg fertőzött ember volt. Nulla!


Most van cégen belül 6 igazolt covidos. Ők otthon vannak. De a többieknek be kell járni a home office kizárt, nem mehet senki még heti 1 napra se. Teljes bejárás van. 6 fertőzöttel.

Tavasszal 4 hónapig a küszöböt nem léptük át 0 fertőzöttel.


Ebben mi a logika?


2020. okt. 18. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%

1. vagyok

Basszus, ne akadj ki, hogy a fonok akkor van otthon amikor akar. O a fonok, erted. Mindenkinek adott a lehetoseg, hogy feljebbjusson, es ‘azt csinaljon amit akar.


Durva is lenne, ha alapitanek egy ceget, es az alkalmazottaim hozongenenek, hogy en hogy merek otthon maradni. Rendes fonok lennek, de az ilyen alkalmazottaim nem sokaig dolgoznanak nekem😀

2020. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok a stílus alapján biztos, hogy ő az.


Ettől függetlenül ez egy létező probléma... És igen, ha mondjuk, jobb lesz.


1. Nekünk jobb érzés lesz.

2. Talán változna valami.

A mi cégünknél is hallottam, hogy pénzügyesek és controllerek is morogtak, hogy nem tetszik, hogy elvették az ígért havi 10 nap home office-t. Persze egymás között sutyorogva beszélték ezt. Ha mindenki, aki a COVID-tól fél VAGY csak nem tetszik neki, hogy adtak valamit, amit aztán elvettek (amúgy COVID előtt is volt heti 1 nap ho...), hangosan zúgulódna, összefogna, persze észérvekkel, normális hangnemben, de tolnák a saját TL-ük felé, akkor talán lenne valami. Így nem lesz.

2020. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Itt mindenki Balázska. Te is én is, mindenki.


Megszokhattuk. "


Balázska már régóta nem egy konkrét személy, hanem a kérdezők legidiótább része. Aki tulajdonképpen nem akar semmit elfogadni, ami nem az ő saját hülyesége. Azaz teljesen fölöslegesen kérdez, igazából csak unatkozik.

2020. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

"Aki tulajdonképpen nem akar semmit elfogadni, ami nem az ő saját hülyesége"


Te most Orbánról beszélsz? Mert ebből egyből ő jutott eszembe...

2020. okt. 18. 14:56
 25/25 anonim válasza:
Nálunk is szigorúan home office volt tavasszal... most meg... egymás hegyén hátán voltunk bent az irodában a karácsonyi bulin (mint valami házibuli), most ősszel jó páran betegek is voltak... arról nem is beszélve, hogy a vállalat egyik kollegája (nem ismertem) meg is halt a vírusban... de semmi ugyanúgy be kell járni mindenkinek. Ki érti ezt?
2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!