Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kivagyok teljesen mert nem...

Kivagyok teljesen mert nem találok munkát mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem találok munkát magamnak egy csomó helyre beadtam az önéletrajzom de mivel nincs szakmai tapasztalatom meg fiatal vagyok minden honnan elutasítottak pedig már nagyon kéne pénz , ti akik hasonló helyzetben vagytok hogy dolgozzátok ezt fel ? Mit csináltok ?

2020. okt. 18. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két hónap nem sok mostanság sajnos.

Próbálj más területen is nézelődni, amire eddig nem is gondoltál. Esetleg csak úgy küldd be pár helyre az önéletrajzodat, hátha kéne nekik ember csak még nem hirdettek állást.

2020. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Postán mindig keresnek embert.
2020. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónapig én is lazán kerestem, sőt, fél év is eltelt mire felvettek valahova. Nekem sokat segítettek a különböző fejvadász cégek
2020. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Takarítok, rendszeresen mozgok, különböző Linux operációs rendszereket próbálgatok a számítógepen, hátha egyszer hasznos lesz, olvasok, néha küszködök persze...de két hónap tényleg semmi az átlag munkanélküliség valahol 8-14 hónap között van.
2020. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
menj férjhez, majd valami idióta eltart!
2020. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!