Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki kivette már az összes...

Aki kivette már az összes szabiját a tavaszi karantén alatt, milyen alapon tervez elutazást dec 18-jan 2 között? Szabija 1 nap sincs már

Figyelt kérdés

Minek a terhére utazik majd el? Azért dec 18-jan 2 közt van bőven munkanap és egy nap szabija sincs már.

Fizetetlenre megy? de az is a cégtől függ engedik-e. Nem szokták.


2020. okt. 19. 10:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is csak az alapítványi iskolában történik.:(
2020. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi iskolában akkor nem lesz tanítás :D
2020. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"gondolom bevállalja a fizetetlent,"


Na de az nem úgy működik hogy a cégnek is rá kell bólintania? És ha nem, akkor nem?

2020. okt. 19. 11:34
 14/33 anonim ***** válasza:
#13 nem tudom, nem vagyok cégvezető. de azt gondolnám hogy az alkalmazott nem rabszolga. a fizetetlen szabin nem "veszít" pénzt a cég, tehát én úgy gondolnám, nincs joguk megakadályozni. ha el kell intézni a helyettesítést, akkor azt ugyanúgy el kéne intézni fizetett szabinál is. de mondom, nem értek hozzá.
2020. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
dolgozni fog természetesen
2020. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Úristen fizetetlen szabadság, nem dolgozik és nem is kap érte pénzt úristen micsoda igaszságtalanság.
2020. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"fizetetlen szabin nem "veszít" pénzt a cég,"


Áá nem. csak épp a szabin levő kollega helyettesítése és munkájának pótlása az túlórapénz a többiek miatt.


meg eleve azt sem értem hogy mi az hogy "megyek ha tetszik a főnöknek ha nem" eleve én ha főnök lenném azt mondanám erre menj csak ide vissza már nem jössz.

AZért nem a nyúl viszi a puskát.


Ide kívánkozik épp ez a mai cikk:


Ezren jelentkeznek egy állásra

[link]



Egy CSETTINTÉSRE lehet ma pótolni kb bárkit.

Ha lenne egy ilyen hűdejani alkalmazottam, kivágnám és 100 másikat vennék fel helyette.

2020. okt. 19. 11:44
 18/33 A kérdező kommentje:

"micsoda igaszságtalanság."


Mondd ezt azoknak akik helyette fognak melózni a két ünnep közt. Hátha agyonvernek köszönetképpen.

2020. okt. 19. 11:45
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg orvosi eset. Rémisztő, hogy ilyen emberek szabadon mászkálhatnak.
2020. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiíratja magát betegszabira/táppénzre. Nálunk van olyan munkatárs, aki ezt szokta csinálni, ha a rendes szabijából nem akar napokat pazarolni, csak felhívja a házidokit, ő meg szívességből kiírja 1-2 hétre. Még csak nem is csinál belőle titkot.
2020. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!