Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki kivette már az összes...

Aki kivette már az összes szabiját a tavaszi karantén alatt, milyen alapon tervez elutazást dec 18-jan 2 között? Szabija 1 nap sincs már

Figyelt kérdés

Minek a terhére utazik majd el? Azért dec 18-jan 2 közt van bőven munkanap és egy nap szabija sincs már.

Fizetetlenre megy? de az is a cégtől függ engedik-e. Nem szokták.


2020. okt. 19. 10:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

12: fertőtlenítés lesz! Tuti! :-DD


Ahogy a mostani hosszú hétvégén is... :))


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2020. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy kiíratja magát betegszabira/táppénzre. "


Az már egy ideje Bt cselekmény.....

2020. okt. 19. 11:47
 23/33 anonim ***** válasza:
értem a felháborodásodat, mert ha helyettesíteni kell, akkor valamelyik kolléga meg fogja szívni, de basszus, ez nem rabszolgamunka! nálunk is olyan a szabi, hogy "elvileg" adnak decemberben is, gyakorlatilag meg marhára nem. elnézést kérek, de nekem van egy életem amit élni szeretnék. van egy családom, akikkel ott akarok lenni az ünnepekkor. akár tetszik a főnöknek, akár nem. nyilván vannak olyan jellegű munkák, ahol ünnepnapokon is van munka, pl üzletekben, de ott is emberek dolgoznak. persze ez az én nézőpontom, a leírásból úgy tűnik a kolléga elég akaratos, a hozzáállása elég bunkónak tűnik.
2020. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ha nincs szabadság akkor dolgozni kell. Nem értem mi ebben olyan felfoghatatlan?
2020. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"Ha nincs szabadság akkor dolgozni kell. Nem értem mi ebben olyan felfoghatatlan?"


Itt a példa a való életből. Nincs szabadság és nem fog dolgozni. mert arra valóban mérget vehetsz ha ő egyszer azt mondta hogy nem jön, akkor nem fog jönni. Ki mit szól hozzá őt az nem érdekli, ő nem jön és kész.

Kirúgni valami oknál fogva (khm....) nem fogják. Nem ez az első ilyen húzása, ha emiatt kirúgnák sokadik alkalommal kirúgták volna. Megtette megteszi és meg fogja tenni nulla következménnyel.

2020. okt. 19. 11:56
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

25: na igen... egy alapítványi iskolában a csókosok bármit megtehetnek!

Mert nyaliznak a főnöknek.


:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nyilván hirtelen beteg lesz valami oknál fogva. Így szokták
2020. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ja értem. Nem lesz átlátszó, persze ha senkit se érdekel (senki = a főnök )akkor úgyis mindegy
2020. okt. 19. 12:07
 29/33 anonim ***** válasza:

"ha ő egyszer azt mondta hogy nem jön, akkor nem fog jönni."


Akkor meg jól kirúgják és keresnek helyette egy kevésbé naplopót.

2020. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, Balázska!

Fölöslegesen rugózol ezen a témán IS, mert egy főnök bárkinek, bármikor adhat jutalomszabadságot.

Ha neked nem ad, magadban keresd a hibát! :-DDD

2020. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!