Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkára tényleg nem...

Gyári munkára tényleg nem lehet alapozni hosszútávon annak ellenére sem, hogy vannak akik már több évtizede ott dolgoznak? Illetve hogy merjen az ember így hitelt felvenni bármire is?

Figyelt kérdés
Én akkor se mernék hitelt felvenni lakásra mondjuk, ha tuti munkahelynek érezném a sajátomat. Nem nagy rizikó?

2020. okt. 22. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik kedves barátnőm 21 éve dolgozik gyárban. 15 évvel ezelőtt felvett lakáshitelt, azóta ki is fizette. Van egy szép háza.
2020. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyári munkák elég stabilak, feltéve, ha rendesen végzi az illető a munkáját és bírja is.
2020. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hitel mindig rizikó. Ha jön egy betegség, váratlan nagy kiadás, akkor szivacs stabil munkahelytől független. Ugyanakkor 0 tőkével, hitel nélkül átlagos fizetéssel talán 60 éves korodra össze tudsz spórolni egy lakásra.
2020. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én cipőgyárban dolgozom, akkor mondható stabilnak, ha nagyon jól megtanulsz nehéz műveleteket. Ha csak vagy, hogy ne legyél otthon, akkor kiszelektálnak idővel, vesznek fel helyetted olyat, aki után kapnak támogatást, de sokan maguktól mennek el. Összeszámolni sem tudnám, hogy az elmúlt években mennyi új munkatársat kaptam.
2020. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdés, ha egy lakás kerül mondjuk 50 millióba, hogy veszel fel rá lakáshitelt? Egyrészt nem tudom ekkor mennyi az önrész, másrészt a havi törlesztő nem jönne ki egy gyári fizetésből- szerintem. Azért kérdezem mert tényleg érdekel, ugyan nem gyárban dolgozok, megkockáztatom hogy jobban is keresek (nem írom le mennyit mert az mindegy), de én pl nem látok esélyt egyhamar saját ingatlanra :/
2020. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem 50 milliós ingatlant veszel.
2020. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
De ha 50 millió alatt nem kapsz lakást? Lagalábbis itt a Budapesti agglomerációban, Budaörs, Törökbálint, Biatorbágy..
2020. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Operátor szinten sem a jó munkaerőt rúgják ki, hanem az alja embereket rostálják, cserélik. Ne tartozz oda és kész

2020. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Lehet nem az egész ország három legdrágább településén kéne házról álmodozni.;)

2020. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne 400 milliós házat akarj a II. kerben
2021. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!