Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy idegesítő...

Mit lehet tenni egy idegesítő munkatárssal?

Figyelt kérdés
Mindig beszólogat, és kezd az idegeimre menni, egyre jobban utálom. Egyre jobban kerülöm, nem akarok vele jópofizni, mert irritál a viselkedése és a jelenléte is. Ha valamit a munkában nem úgy csinálok ahogy ő elképzeli egyből felemeli a hagját és nagyon felemeli bennem a feszültséget,annyira hogy remegek és kihatással van a munkámra is. Legszívesebben pofán verném olyankor, de ez ugye nem megoldás. De én nyugodt természetű, halk szavú ember vagyok, ő pedig ennek az ellentéte. Nagyon nehezen viselem a veszekedéseket ezért nem akarok visszaszólni neki, mert csak veszekedés lenne. Egyszer úgymond rászóltam valami miatt, de úgy komolyan és mérgesen ránéztem hogy vegye a lapot. Igaz újabb munkás vagyok, ő az egyik aki felel a munkámért, hallgatnom kell rá, de akkor sem hagyhatom hogy így beszéljen velem. Mi lenne a legjobb megoldás. Amúgy volt hogy jókat elbeszélgettünk,viccelődtünk de mostmár egyre kevesebb az ilyen. Ha valamit nem tudok egyből le butáz,leszid és ez iszonyatosan fel szokott húzni és megkérdezek valamit egyből idegesen válaszol meg mindent csapkod, nem tudja nyugodtan elmagyarázni vagy megmutatni hogyan kell csinálni.
2020. okt. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a felettesének. Ez az ő érdeke is, hiszen a kolléga viselkedése kihat a teljesítményedre.
2020. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt még nem szeretném. Nem szeretek egyből árulkodni
2020. okt. 26. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem árulkodás, hanem jogos panasz.
2020. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyedül akarom először megpróbálni megoldani
2020. okt. 26. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nem nagyon megy, de ahogy érzed. Hajrá.
2020. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy legyen szíves ne rád förmedni, mert idegesít és eltereli a figyelmed. Meg lehet ezt szépen mondani.
2020. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!