Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen betegen mennél be...

Milyen betegen mennél be dolgozni még?

Figyelt kérdés
Illetve ha fizetnének többet lázasan is bemennél?
2020. okt. 30. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Dupla órabérért 40 fokossal is.
2020. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Be, kell a pénz, darabszámra kapom a pénzt, múlt évben tüdőgyulladással is bent voltam.
2020. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lázasan semmi pénzért.
2020. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Lázasan, hányva nem (mármint ha tudtam, hogy beteg vagyok, olyan volt, hogy benn lettem lázas). Náthával, fejfájással (régebben) igen, de ha úgy érzem, hogy többet kéne pihennem nap közben, akkor itthonról dolgozom. Allergiásan mondjuk simán bemegyek, és az nálam lehet elég durva is (viszont a légkondícionált munkahelyemen jobban leszek). Ha influenzás vagy ilyesmi lennék és határidő vagy ilyesmi miatt dolgozni kéne, akkor is itthonról csinálnám.
2020. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38 fok feletti lázzal már nem mennék be. Ha csak simán taknyos vagyok, köhögök, fáj a torkom, úgy még bejárok.
2020. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Betegen egyáltalán nem mennék, mondjuk engem a 37.5-ös hőemelkedés is igen csak lever. Pedig lány vagyok :)
2020. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok, de le lettem pontozva! Pedig azt hittem, hogy díjazzák a munka hőse típusú embereket, akik semmiképp nem akarnak lógni. :)

Azt már ne is említsem, hogy a kérdésre válaszolok, tehát a válaszom hasznos kellene, hogy legyen. De sokan még mindig "tetszik/nem tetszik"-ként kezelik az ábrákat.

2020. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, én nem nevezném a munka hősének azt aki 40 fokos lázzal dupla bérért "dolgozna" Ez minden de nem lógás. Mégis milyen feladatot tudnál ellátni 40 fokos lázzal? Nem mellékesen még meg is fertőzhetsz bárkit. NEM a koronára gondolok. 6-os voltam. Nem én pontoztalak le. De azért remélem ezt csak viccnek szántad.
2020. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dililili ***** válasza:
100%

Én egyszer a lelkiállapotom miatt majdnem elmentem betegszabira. De mégis dolgoztam, szóval mentális betegséggel mindenképpen dolgoznék szerintem máskor is. Anorexiásan is jártam dolgozni.


Fizikailag meg nem mindegy, hogy mi. Ha egy olyan valami, hogy kicsit kapar a torkom vagy hasonlók, általában bemegyek, de, ha fuldoklok a köhögéstől, folyamatosan tüsszögök, folyton az orromat fújom vagy alhasi panaszaim vannak, akkor akár van ázam, akár ne, nem megyek be, főleg, mert mást is megfertőzhetek, plusz, ha betegen bemennék, akkor fele annyit tudnék teljesíteni, mégis ugyanannyi fizut kapnék, ami nem igazán igazságos.


Vajuk be, hogy vannak helyek, ahol meg még gusztustalan is, ha bemegy valaki betegen, de mondjuk ez kegyetlenül hangzik. Képzeljétek el, bementek például az állateledeleshez és a pult túloldalán az eladó náthásan szédeleg, biztos nem szívesen vásárolnátok ott.

2020. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lázasan semmi pénzért.

Enyhe köhögéssel bemennék, dolgoznék maszkban, már régen is így csináltam. Ha súlyosbodik a köhögés, tüsszögni kezdek, vagy hőemelkedésem van akkor irány haza azonnal, amíg meg nem gyógyulok.

2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!