Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem volt megalázó...

Csak szerintem volt megalázó a műszakvezetőm beszéde velem szemben?

Figyelt kérdés
Egy autóipari gyárban dolgozom targoncásként. Mondja nekünk a műszakvezető az irodában, hogy ki lehetne vinni a szemetet, mert miattunk szagolja az irodában. Többiek is bent voltak éppen, kajáltak. Illetve mondja, hogy nem azért tanult, hogy ő vigye ki. Mondom neki, hogy én is tanultam, van érettségim. Erre mondja, konkrétan megaláz azzal, hogy na te a tanulásodnak megfelelő melót is csinálod. Ekkor mindenki jól kiröhögött engem. Mondom neki erre, hogy igen, mert targis jogsival targizok. Közben meg lehet, hogy neki is egy érettségije van és valami szakmája. Ráadásul ezt a melót sokan nem is szeretik csinálni, én pedig szívesen vállaltam.
2020. okt. 31. 02:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
19: Nem tudom, ki az a Gyuri. És igenis röhejes, ha egy fél perces munkára- amit az irodista is meg tudna csinálni különösebb fáradtság nélkül- odarángatnak egy fizikai munkást.
2020. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ott ültek a kuka körül végig a szünetben 6-7-en, és csakis én jutottam mindenkinek az eszébe...
2020. nov. 2. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!