Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtatok már olyat a főnöknek...

Mondtatok már olyat a főnöknek a kirúgás említésére hogy "akkor rúgjál ki, várom a papírt"?

Figyelt kérdés

Láttatok már ilyet? Főnök és beosztott összevitázik, és a főnök azt mondja hogy ki lesz rúgva a beosztott. A beosztott erre eldobja ami nála van munka, leül egy székre és azt mondja erre "akkor rúgjál ki, várom a papírt".

A főnök azt mondja erre kezdjen el dolgozni vagy kirúgja. Ez csak olaj a tűzre. "Igen kirúgsz? Na hozd azt a k***va papírt" hangzik el.

Erre a főnök elmegy, nem jön vissza. De visszajön a műszakvezető mézesmázosan hogy jaj nem kell ezt ilyen komolyan venni nem lesz kirúgva csak vegye fel a munkát.

És itt a sztori vége. Egyelőre.

Láttatok már ilyet?


2020. nov. 4. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Hasonlót. Kollégámat ugyanígy leordította a fönök, és kiabálta, hogy ki van rúgva. Kolléga is abbahagyta a melót, és ő is azt mondta, hogy

-"rúgjál ki, B+'

Fönök elment, majd 1 órával később az irodából lejött a HR-s csaj a papírokkal. Odaadta a kollégának, hogy itt vannak a kilépő papírjai, a leltáron található eszközöket adja a csoportvezetőnek, ls utána mehet isten hírável. A kolléga úgy megsértődött, hogy mindent eldobott, és elment. Szóval a fönök nálunk beváltotta amit mondott.

2020. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát itt ha beváltja kereshet egy új CNC maróst 10 év tapasztalattal. Nem lesz könnyű aki ér valamit, az vagy állásban van vagy külföldön.

Semmitérőket pályakezdőket stb lehet találni de azok szart érnek.

2020. nov. 4. 20:13
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy kirúgja, a felmondási időt még le kell tölteni.
2020. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
ha cnc marós vagy, és így beszélnek veled, akkor miért nem mész el magad jobb helyre?
2020. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Azonnali jatállyal is felmondhat neki a főnök.
2020. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott a pi.ába őket. Előtte betegszabi. Én így csinálom. 15 év, elég volt. Hosszas megfontolás után. De elég a csesztetésből. Most ott tartanak, hogy nem találnak a helyemre megfelelő embert. Pedig senki sem nélkülözhetetlen- ezt is tudom.
2020. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
5: Az viszont fegyelmi eljárást is vonhat maga után. Így én a dolgozó helyében nem annyira sürgetném, hogy hozza a papírt.
2020. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
#7. Mindenkinél elszakad egyszer a cérna. Nálam 15 év után.
2020. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: És megéri fegyelmi pert akaszttatni a nyakadba miatta?
2020. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

"És megéri fegyelmi pert akaszttatni"



Az mi az a "fegyelmi" per? Én még olyanról sose hallottam.

Kérném a linket hogy a magyar jogrend és perrendtartás hol ír erről.

2020. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!