Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért elítélendő az, hogyha...

Miért elítélendő az, hogyha valaki nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 11:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

#11:

Házasodj össze valami pénzes vénemberrel, azt meg van oldva, ha neked a gold digger life kell, te nyomi.

2020. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor nem akar semmit sem csinálni, de fenntartania fenn akarja magát, de erre meg nem eszel ki tervet, hogy hogyan.
2020. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

A Kérdező nem azt kérdezte, hogy miért elítélendő az, ha valaki nem dolgozik ÉS másokon élősködik, HANEM !! azt, hogy miért elítélendő az, ha valaki nem szeret dolgozni.


Én nagyon-nagyon utálok dolgozni.

Utálok napi szinten bejárni, kényszertársaságban lenni, mások utasításai, elvárásai szerint cselekedni, heti 40+ órában ugyanazzal foglalkozni.


Ez van.

Én mindigis utálni fogok dolgozni, hacsak nem találok valami egyéni vállalkozóként végezhető, igencsak kreatív munkát, mint pl az esküvőfotós. De abban azt utálnám meg, hogy rettentő sokat kellene gyakorolnom, utánaolvasnom, stb ahhoz, hogy igazán menjen és így megunnám.


Ettől még elmegyek és dolgozom.


Nem tudom, 1-es, 2-es meg még sok válaszoló miért asszociált arra, hogy a nem szeret dolgozni = nem dolgozik...



Ha például megnyerném az ötös lottót, vagy bevezetnék az alapjövedelmet, én elvonulnék egy nyugis helyre (ahol a legközelebbi szomszéd lehet többszáz méterre lenne), ott konyhakertem lenne, kutyáim, írnék, olvasnék, főznék, sütnék, sportolnék. Ha lennének lakások pl. kiadva, akkor azokkal is lenne meló. Ezekre el is menne az idő.

De ekkor is lehet, hogy egy éven át minden nap horgolnék, majd 2 évig rá se tudnék nézni és inkább festenék. Stb.

2020. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

# 16


Nehezen képzelem el, hogy a saját hobbijaimat (amik változatosak és váltogatni tudnám őket pl. lottónyeremény esetén) jobban unjam, mint egy munkahelyi robotolást.

2020. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted ki szeret dolgozni?!

Nagy úr a muszály. :)

2020. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem szeretek dolgozni...DE

Szeretek vásárolni imádom a divatot , és ehez pénz kell, sok pénz. Ezért kell dolgoznom. És van kit el tartanom :)

Szerintem a munka az élethez jár ez van. Ufff

2020. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret 😃
2020. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!